Kimetsu No Yaiba: Demon Layer Season 2 Dátum vydania a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kimetsu No Yaiba: Demon Layer je japonský anime seriál založený na mange od Koyoharu Gotouge. Prvá sezóna série vyšla na Netflixe v apríli 2020 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov. Mnoho fanúšikov sa pýta, kedy bude na Netflixe vydaná druhá sezóna show a aké ďalšie podrobnosti sú známe. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania a všetky ďalšie podrobnosti o Kimetsu No Yaiba: Demon Layer Season 2.Demon Slayer 2 sezóna

Dátum vydania Kimetsu No Yaiba: Demon Layer sezóna 2

Kimetsu no Yaiba: Demon Layer Season 2 má vyjsť na Netflixe v apríli 2021. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania. Hneď, ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, vás budeme informovať.

Kimetsu No Yaiba: Demon Layer Season 2 vyjde čoskoro! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu obľúbenej anime série. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o dátume vydania, hereckom obsadení a príbehu. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej anime sérii, čítajte tiež Povolanie v supermarkete a Zavolajte svojej matke na dátum premiéry .

Aký je dej Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?

Príbeh Kimetsu No Yaiba: Demon Layer sa točí okolo mladého bojovníka Tanjira Kamada, ktorý sa snaží zachrániť svoju sestru Nezuko, ktorá sa stala démonom. Stretáva sa s ďalšími bojovníkmi, ktorí sa tiež snažia bojovať s démonmi a pridá sa k nim. Spoločne idú hľadať liek na vyliečenie Nezuko. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu a bude pokračovať v rozprávaní dobrodružstiev Tanjira a jeho priateľov.Kto sú hlasy za Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?

Jeho základom je Kimetsu No Yaiba: Demon Layer s Natsuki Hanae ako Tanjiro Kamado, Akari Kito ako Nezuko Kamado, Hiro Shimono ako Zenitsu Agatsuma, Yoshitsugu Matsuoka ako Inosuke Hashibira, Satoshi Hino ako Giyu Ha Asmioka, T Takyachiro ako Saori, Sakuri Kanayuy Tokito a Yuki Kaji ako Sabito.

Bude špeciál pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?

Zatiaľ nebolo oznámené žiadne špeciálne pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer. Je však možné, že špeciál bude oznámený, keď vyjde druhá sezóna.

Bude film pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?

Zatiaľ nebol ohlásený žiadny film pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer. Je však možné, že film bude oznámený, keď vyjde druhá sezóna.Bude k dispozícii videohra pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?

Videohra pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer už bola ohlásená. Hra je vyvinutá spoločnosťou CyberConnect2 a očakáva sa, že bude vydaná v roku 2021.

Záver

Kimetsu No Yaiba: Demon Layer je populárna anime séria vydaná na Netflixe. Očakáva sa, že druhá sezóna série bude vydaná na Netflixe v apríli 2021. Ohlásená bola aj videohra a možno aj špeciál a film. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie podrobnosti.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde Kimetsu no Yaiba: Demon Layer Season 2 na Netflixe?
  A: Kimetsu no Yaiba: Demon Layer Season 2 má vyjsť na Netflixe v apríli 2021.
 • Otázka: Kto sú hlasy za Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?
  A: Jeho základom je Kimetsu No Yaiba: Demon Layer s Natsuki Hanae ako Tanjiro Kamado, Akari Kito ako Nezuko Kamado, Hiro Shimono ako Zenitsu Agatsuma, Yoshitsugu Matsuoka ako Inosuke Hashibira, Satoshi Hino ako Giyu Ha Asmioka, T Takyachiro ako Saori, Sakuri Kanayuy Tokito a Yuki Kaji ako Sabito.
 • Otázka: Bude špeciál pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?
  A: Zatiaľ nebolo oznámené žiadne špeciálne pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer. Je však možné, že špeciál bude oznámený, keď vyjde druhá sezóna.
 • Otázka: Bude k dispozícii videohra pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer?
  A: Videohra pre Kimetsu No Yaiba: Demon Layer už bola ohlásená. Hra je vyvinutá spoločnosťou CyberConnect2 a očakáva sa, že bude vydaná v roku 2021.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 apríla 2020
sezóna 2 apríl 2021 (očakávané)

V tomto článku sme sa pozreli na dátumy vydania a všetky ďalšie podrobnosti Kimetsu No Yaiba: Demon Layer Season 2. Dúfame, že by sme vám mohli pomôcť. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a Anime News Network .