Kde sa bude natáčať 2. séria Nepredajných domov?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kde sa bude natáčať 2. séria Nepredajných domov?

Unsellable Houses je populárny reality televízny seriál, ktorý sa špecializuje na renováciu a predaj domov. Prvá sezóna seriálu sa vysielala v roku 2020 a získala veľkú sledovanosť. Teraz sa pracuje na druhej sezóne a mnohí fanúšikovia sú zvedaví, kde sa bude natáčať.Nepredajné domy

Kde sa bude natáčať 2. séria Nepredajných domov?

Natáčanie druhej sezóny Nepredajných domov sa uskutoční v Spojených štátoch. Miesta natáčania sú v štátoch Washington, Oregon, Kalifornia, Arizona, Nevada, Utah, Colorado, Nové Mexiko, Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Alabama, Florida, Georgia, Južná Karolína, Severná Karolína, Virgínia, Západ. Virginia, Maryland, Delaware, Pennsylvania, New Jersey, New York, Connecticut, Rhode Island, Massachusetts, Vermont, New Hampshire a Maine.

Druhá séria Nepredajných domov sa bude natáčať v Spojených štátoch. Prehliadka sleduje majiteľov nepredajných domov, ako sa ich pokúšajú renovovať a predať. Prehliadku sprevádzajú majitelia a ich tímy, ktorí sa snažia domy zrekonštruovať a predať. Prehliadka má aj niekoľko zaujímavých podzápletiek, ako napríklad príbeh Kate a Martina kate a martin kruté leto a príbeh priateľov, ktorí kupujú nehnuteľnosť v zápletka nášho priateľa .

Nepredajné domy

Kedy sa bude vysielať 2. séria Unsellable Houses?

Očakáva sa, že druhá séria Unsellable Houses bude odvysielaná v lete 2021. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na HGTV v júni 2021.Kto je hlavným obsadením 2. sezóny Unsellable Houses?

Hlavným obsadením druhej sezóny Unsellable Houses sú bratia Keith a Kevin Marshall. Obaja bratia sú skúsení realitní investori a majú za sebou už niekoľko úspešných projektov. Uvidíte ich v druhej sezóne seriálu, ako sa snažia renovovať a predávať ťažko predajné domy.

Aké ďalšie podrobnosti sú o 2. sérii Nepredajných domov?

Očakáva sa, že druhá séria Unsellable Houses bude obsahovať množstvo zaujímavých a zábavných epizód. Bratia Marshallovci sa pokúsia zrenovovať a predať ťažko predajné domy a zároveň sa pokúsia rozbehnúť vlastný obchod s nehnuteľnosťami. Očakáva sa tiež, že séria bude mať niekoľko zaujímavých hosťujúcich hviezd, ktoré pomôžu bratom s ich renovačnými projektmi.

Ako sa pozerať na 2. sériu Nepredajných domov?

Druhá séria Unsellable Houses je naplánovaná na vysielanie na HGTV v lete 2021. Je tiež možné sledovať sériu online prihlásením sa na odber streamovacej služby, ako je Hulu alebo Netflix. Sériu je možné zakúpiť aj na DVD alebo Blu-ray, ak si ju budete chcieť neskôr pozrieť znova.Záver

Druhá séria Unsellable Houses je naplánovaná na vysielanie na HGTV v lete 2021. Natáčanie bude prebiehať v Spojených štátoch a hlavným obsadením série budú bratia Keith a Kevin Marshallovci. Očakáva sa, že séria bude mať niekoľko zaujímavých hosťujúcich hviezd, ktoré pomôžu bratom s ich renovačnými projektmi. Seriál je možné sledovať online prostredníctvom streamovacích služieb, ako sú Hulu alebo Netflix, alebo zakúpiť na DVD alebo Blu-ray.

FAQ

  • Kde sa bude natáčať 2. séria Nepredajných domov? Natáčanie druhej sezóny Nepredajných domov sa uskutoční v Spojených štátoch. Miesta natáčania sú v štátoch Washington, Oregon, Kalifornia, Arizona, Nevada, Utah, Colorado, Nové Mexiko, Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Alabama, Florida, Georgia, Južná Karolína, Severná Karolína, Virgínia, Západ. Virginia, Maryland, Delaware, Pennsylvania, New Jersey, New York, Connecticut, Rhode Island, Massachusetts, Vermont, New Hampshire a Maine.
  • Kedy sa bude vysielať 2. séria Unsellable Houses? Očakáva sa, že druhá séria Unsellable Houses bude odvysielaná v lete 2021. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na HGTV v júni 2021.
  • Kto je hlavným obsadením 2. sezóny Unsellable Houses? Hlavným obsadením druhej sezóny Unsellable Houses sú bratia Keith a Kevin Marshall.
  • Ako sa pozerať na 2. sériu Nepredajných domov? 2. sériu Unsellable Houses je možné sledovať online prostredníctvom streamovacích služieb ako Hulu alebo Netflix alebo zakúpiť na DVD alebo Blu-ray.

Tabuľka

séria miesta natáčania charizma
1 jeleň 2020
2 jeleň leto 2021

Druhá séria Unsellable Houses je naplánovaná na vysielanie na HGTV v lete 2021. Natáčanie bude prebiehať v Spojených štátoch a hlavným obsadením série budú bratia Keith a Kevin Marshallovci. Očakáva sa, že séria bude mať niekoľko zaujímavých hosťujúcich hviezd, ktoré pomôžu bratom s ich renovačnými projektmi. S vyššie uvedenými informáciami sa môžete dozvedieť viac o druhej sezóne Nepredajných domov.