Kde sa The Conjuring 3 objavuje na časovej osi franšízy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Conjuring je hororový film založený na skutočných udalostiach. Filmy rozprávajú príbeh manželov Warrenovcov, ktorí pracujú ako vyšetrovatelia paranormálnych javov. Filmy sú usporiadané v špecifickom poradí, ktoré sa nazýva časová os franšízy. Ak vás to zaujíma, ste na správnom mieste.

Séria The Conjuring je jednou z najúspešnejších hororových franšíz všetkých čias. Očakáva sa, že tretí diel série, The Conjuring 3, vyjde v roku 2021. Dej sa bude točiť okolo Warrenovcov, ktorí vyšetrujú nový prípad týkajúci sa rodiny, ktorú prenasleduje zlý duch. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať, čo zažijú Warrenovci v tomto novom prípade. Okrem The Conjuring 3 sa v časovej línii franšízy objavujú aj ďalšie filmy ako napr Tak Lucas Riverdale a Deadpool-Barkeeper . Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo prinesie budúcnosť franšíze Conjuring.Zaklínadlo 3

Obsah

  • The Conjuring 3 in der Franchise-Timeline
  • Spojenie medzi filmami
  • Warrenovci a ich história
  • The Conjuring 3: Pohľad na zápletku
  • Záver

The Conjuring 3 in der Franchise-Timeline

The Conjuring 3 je tretím filmom z franšízy a bude uvedený neskôr The Conjuring (2013) a The Conjuring 2 (2016). Film produkuje James Wan a režíruje Michael Chaves. Očakáva sa, že bude vydaný v roku 2021. Film sa zameria na príbeh Warrenovcov a bude pokračovať v udalostiach prvého a druhého filmu.

Zaklínadlo 3

Spojenie medzi filmami

Filmy vo franšíze sú navzájom prepojené. Warrenovci sa objavujú vo všetkých filmoch a zápletky každého filmu sú vzájomne prepojené. Napríklad je The Conjuring 2 pokračovanie The Conjuring , v ktorej Warrenovci vyšetrujú prípad v Anglicku. Tretí film sa zameria na ďalší Warrenov prípad, ktorý sa odohráva v Spojených štátoch.Warrenovci a ich história

Warrenovci sú manželský pár, ktorý pracuje ako vyšetrovatelia paranormálnych javov. Vyšetrili veľa prípadov a sú známi svojou prácou s domom Amityville. Warrenovci sa objavujú vo všetkých filmoch franšízy a sú hlavnými postavami. Filmy rozprávajú príbeh Warrenovcov a ako riešia svoje prípady.

The Conjuring 3: Pohľad na zápletku

The Conjuring 3 sa zameria na prípad Warrenovcov, ktorý sa odohráva v Spojených štátoch. Film bude pokračovať v príbehu Warrenovcov a bude pokračovať v udalostiach z predchádzajúcich filmov. Film tiež predstaví niektoré nové postavy, ktoré v predchádzajúcich filmoch nevideli.

Záver

The Conjuring 3 bude tretím filmom v sérii a po nej The Conjuring a The Conjuring 2 objaviť. Film sa zameria na prípad Warrena, ktorý sa odohráva v Spojených štátoch. Film bude pokračovať v príbehu Warrenovcov a bude pokračovať v udalostiach z predchádzajúcich filmov. The Conjuring 3 bude dôležitou súčasťou časovej osi franšízy.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde The Conjuring 3? A: Očakáva sa, že Conjuring 3 vyjde v roku 2021.
  • Otázka: Kto produkuje The Conjuring 3? A: The Conjuring 3 produkuje James Wan.
  • Otázka: Aká je časová os franšízy? A: Časová os franšízy je poradie, v ktorom sú usporiadané filmy vo franšíze.

Časová os franšízy

Film rok
The Conjuring 2013
The Conjuring 2 2016
Vykúzlenie 3 2021

The Conjuring 3 bude dôležitou súčasťou časovej osi franšízy a bude pokračovať v rozprávaní príbehu Warrenovcov. Očakáva sa, že film bude uvedený v roku 2021 a bude pokračovať v udalostiach z predchádzajúcich filmov. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o umiestnení The Conjuring 3 na časovej osi franšízy, určite si pozrite odkazy vyššie.