Miesta natáčania BBC2: kde sa natáčalo vyšetrovanie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

?

BBC2 Inquiry je jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov posledných rokov. Séria bola natočená na rôznych miestach vo Veľkej Británii a Európe, aby pomohla posunúť príbeh. V tomto článku sa pozrieme na rôzne miesta natáčania a na to, ako ovplyvňujú atmosféru a kontext príbehu.

Miesta natáčania BBC2: kde sa natáčalo vyšetrovanie? Vyšetrovanie bolo natočené na rôznych miestach vo Veľkej Británii vrátane Londýna, Manchestru, Liverpoolu a Glasgowa. Niektoré z miest natáčania bolo možné nájsť aj v iných krajinách ako Taliansko, Španielsko a USA. Niektoré z najznámejších miest sú londýnsky Tower Bridge, Manchesterská radnica a Liverpool Albert Dock. Ak sa chcete dozvedieť viac o miestach natáčania, môžete sa tiež pozrieť Starostlivosť o pleť Jessica Alba a Sex Ender Ridley Aydin informovať.Vyšetrovanie

Rôzne miesta natáčania vyšetrovania BBC2

Vyšetrovanie BBC2 bolo natočené na rôznych miestach vo Veľkej Británii a Európe. Niektoré z najznámejších miest natáčania sú:

Vyšetrovanie

Londýn, Spojené kráľovstvo

Londýn je hlavným miestom natáčania vyšetrovania BBC2. Mnohé zo scén sa natáčali v rôznych častiach mesta, vrátane tej slávnej Westminsterský palác , z Tower of London a des Buckinghamský palác . Natáčanie v Londýne formovalo atmosféru série a dodávalo príbehu kontext.Vyšetrovanie

Paríž, Francúzsko

Niektoré scény z vyšetrovania BBC2 sa natáčali aj v Paríži. Natáčanie prebiehalo na rôznych miestach po meste, vrátane Eiffelovky , z Louvre a des Víťazný oblúk . Natáčanie v Paríži dodalo sérii medzinárodný nádych a umocnilo atmosféru príbehu.

Berlín, Nemecko

Niektoré scény z vyšetrovania BBC2 sa natáčali aj v Berlíne. Natáčanie prebiehalo na rôznych miestach po meste, vrátane Brandenburská brána , z budova Reichstagu a des Berlínska televízna veža . Natáčanie v Berlíne dodalo sérii medzinárodný nádych a umocnilo atmosféru príbehu.

Rím, Taliansko

Niektoré scény z vyšetrovania BBC2 sa natáčali aj v Ríme. Natáčanie prebiehalo na rôznych miestach po meste, vrátane Kolosea , z Vatikán a des Fontána Di trevi . Natáčanie v Ríme dodalo sérii medzinárodnú príchuť a umocnilo atmosféru príbehu.Ako lokality ovplyvňujú atmosféru a kontext príbehu

Miesta natáčania vyšetrovania BBC2 ovplyvnili atmosféru a kontext príbehu. Rôzne miesta natáčania dodali sérii medzinárodný nádych a umocnili atmosféru príbehu. Miesta natáčania tiež pomohli posunúť dej a rozvíjať postavy.

Záver

Vyšetrovanie BBC2 bolo natočené na rôznych miestach v Spojenom kráľovstve a Európe, aby pomohlo posunúť príbeh. Rôzne miesta natáčania ovplyvnili atmosféru a kontext príbehu, pomohli posunúť dej a rozvíjať postavy. Ďalšie informácie o miestach vyšetrovania BBC2 nájdete na BBC.co.uk a IMDb.com .

FAQ

  • Kde bolo natočené vyšetrovanie BBC2?
    Vyšetrovanie BBC2 bolo natočené na rôznych miestach v Spojenom kráľovstve a Európe vrátane Londýna, Paríža, Berlína a Ríma.
  • Ako miesta natáčania ovplyvnili atmosféru a kontext príbehu?
    Miesta nakrúcania dodali sérii medzinárodnú príchuť a umocnili atmosféru príbehu. Pomohli tiež riadiť dej a rozvíjať postavy.
  • Kde sa môžem dozvedieť viac o miestach natáčania vyšetrovania BBC2?
    Ďalšie informácie o miestach vyšetrovania BBC2 nájdete na BBC.co.uk a IMDb.com .

Tabuľka miest natáčania vyšetrovania BBC2

umiestnenie Mesto Pôda
Londýn Veľká Británia Veľká Británia
Paríž Francúzsko Francúzsko
Berlín Nemecko Nemecko
ROM Taliansko Taliansko