Kto je Audrey Holcomb? Hviezda 4. sezóny Stranger Things

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Audrey Holcomb je ctižiadostivá herečka, ktorá hrá vo štvrtej sérii Stranger Things. Je to talentovaná mladá herečka, ktorá hrala v množstve filmov a televíznych seriálov. V tomto článku sa pozrieme na jej kariéru, jej úlohy a vzťahy.Audrey Holcombová

Kariéra Audrey Holcombovej

Audrey Holcomb začala svoju hereckú kariéru v roku 2017, keď hrala v televíznom seriáli Dobré miesto hral podpornú úlohu. Odvtedy hrala vo viacerých filmoch a televíznych seriáloch, napr Dobré miesto , Stranger Things , Blesk a Orville . Hrala aj v niekoľkých krátkych filmoch, napr Posledný deň a Perfektné rande .

Audrey Holcomb hrá vo 4. sezóne Stranger Things. Je to talentovaná herečka, ktorá hrala v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Hrala aj v niekoľkých divadelných hrách. Je to veľmi všestranná herečka, ktorú možno vidieť v mnohých žánroch. Ak sa chcete dozvedieť viac o Audrey Holcombovej, môžete sa pozrieť na jej oficiálnu webovú stránku. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych televíznych reláciách, môžete tu informovať o siedmej sezóne Workin' Moms resp tu o 24. sezóne Zákona a poriadku: Jednotka pre špeciálne obete.

Audrey Holcombová

Úlohy Audrey Holcombovej

Audrey Holcomb hrala v mnohých úlohách vrátane úlohy „Karen“ vo štvrtej sezóne Stranger Things . Má aj v televíznom seriáli Dobré miesto hrala rolu 'Janet'. V televíznom seriáli Blesk hrala rolu 'Iris West' a v televíznom seriáli Orville hrala rolu 'Alara Kitan'.Vzťahy Audrey Holcombovej

Audrey Holcomb je s hercom a producentom Dylan O'Brien spolu. Spoznali sa v roku 2017 a odvtedy tvoria pár. S hercom sú aj kamaráti Noah Schnapp , ktorý sa objavuje vo štvrtej sezóne Stranger Things hrá vedúcu úlohu.

Sociálne siete Audrey Holcombs

Audrey Holcomb je aktívna na mnohých platformách sociálnych médií vrátane Instagramu, Twitteru a Facebooku. Má viac ako 1 milión sledovateľov na Instagrame a viac ako 500 000 sledovateľov na Twitteri. Pravidelne zverejňuje fotografie a videá seba a svojich priateľov.

Čistý majetok Audrey Holcombovej

Audrey Holcomb má odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov. Svoje bohatstvo zarobila vďaka práci herečky. Tiež uzavrela niekoľko podporných zmlúv s rôznymi spoločnosťami vrátane Nike a Adidas .Záver

Audrey Holcomb je talentovaná mladá herečka, ktorá hrala v množstve filmov a televíznych seriálov. Má vo štvrtej sezóne Stranger Things hral a je s hercom a producentom Dylan O'Brien spolu. Má tiež odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov. Dúfame, že sme vám mohli poskytnúť pohľad na život a kariéru Audrey Holcombovej.

FAQ

  • Kto je Audrey Holcomb? Audrey Holcomb je ctižiadostivá herečka, ktorá hrá vo štvrtej sérii Stranger Things.
  • Aké úlohy hrala Audrey Holcomb? Audrey Holcomb hrala v mnohých rolách vrátane role „Karen“ v štvrtej sezóne Stranger Things, role „Janet“ v The Good Place, role „Iris West“ v The Flash a role „Alara“. Kitan' v Orville.
  • Koľko zarába Audrey Holcomb? Audrey Holcomb má odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov. Svoje bohatstvo zarobila vďaka práci herečky.

Tabuľka

názov úlohu séria
Audrey Holcombová Karen Stranger Things
Audrey Holcombová Janet Dobré miesto
Audrey Holcombová Iris West Blesk
Audrey Holcombová Alara Kitanová Orville

Pre viac informácií o Audrey Holcomb navštívte IMDb , Instagram a Wikipedia .