Ben Daniels Čistá hodnota, vek, kariéra a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ben Daniels je britský herec najlepšie známy pre svoje úlohy v televíznom seriáli Raj , Zákon a poriadok: Spojené kráľovstvo a Koruna je známe. Hral aj v niekoľkých filmoch, napr Marťan , Rogue One: Príbeh Star Wars a Dáma v dodávke . V tomto článku sa dozviete o čistom majetku, veku, kariére a ďalších veciach Bena Danielsa.Ben Daniels

Ben Daniels čisté imanie

Čistý majetok Bena Danielsa sa odhaduje na približne 2 milióny dolárov. Svoje bohatstvo zarobil vďaka práci herca. Hral v mnohých filmoch a televíznych seriáloch a je tiež hlasovým hercom. Účinkoval aj v niekoľkých hrách, napr Crucible a Búrka .

Ben Daniels

Ben Daniels Alter

Ben Daniels sa narodil 10. júna 1964 v Londýne v Anglicku. Má 56 rokov.

Ben Daniels je britský herec najlepšie známy pre svoje úlohy vo filmoch 'The Crown' a 'House of Cards.' Vybudoval si pekný majetok, ktorý možno pripísať jeho úspešnej kariére. Je tiež vášnivým hudobníkom a vydal množstvo albumov. Ben Daniels má 54 rokov a má za sebou pôsobivú kariéru. Účinkoval v mnohých filmoch a televíznych seriáloch a je aktívny aj ako hudobník. Vydal množstvo albumov a je zanieteným hudobníkom. Ak sa chcete dozvedieť viac o Benovi Danielsovi, môžete January Jones rozopnutý a bude milovať 2 čítať.Ben Daniels

Kariéra Bena Danielsa

Ben Daniels začal svoju hereckú kariéru v roku 1988. Prvýkrát sa objavil v televíznom seriáli BBC Raj . Odvtedy hral v mnohých filmoch a televíznych seriáloch, napr Zákon a poriadok: Spojené kráľovstvo , Koruna a Marťan . Účinkoval aj v niekoľkých hrách, napr Crucible a Búrka . Pôsobí aj ako hlasový herec.

Ben Daniels

Filmy a televízne seriály Bena Danielsa

Ben Daniels hral v mnohých filmoch a televíznych seriáloch vrátane Raj , Zákon a poriadok: Spojené kráľovstvo , Koruna , Marťan , Rogue One: Príbeh Star Wars a Dáma v dodávke . Účinkoval aj v niekoľkých hrách, napr Crucible a Búrka .

Ben Daniels

Hlasový herec Bena Danielsa

Ben Daniels je tiež hlasový herec. Vyjadril postavy v mnohých filmoch a televíznych seriáloch, vrátane Koruna , Marťan , Rogue One: Príbeh Star Wars a Dáma v dodávke .Ceny a nominácie Bena Danielsa

Ben Daniels získal niekoľko ocenení a nominácií, vrátane nominácie na televíznu cenu Britskej akadémie za svoju rolu Raj . Za svoju rolu má aj nomináciu na televíznu cenu Britskej akadémie Zákon a poriadok: Spojené kráľovstvo prijímať.

Záver

Ben Daniels je britský herec najlepšie známy pre svoje úlohy v televíznom seriáli Raj , Zákon a poriadok: Spojené kráľovstvo a Koruna je známe. Hral aj v niekoľkých filmoch, napr Marťan , Rogue One: Príbeh Star Wars a Dáma v dodávke . Jeho čistý majetok sa odhaduje na približne 2 milióny dolárov. Hral v mnohých filmoch a televíznych seriáloch a je tiež hlasovým hercom. Účinkoval aj v niekoľkých hrách, napr Crucible a Búrka . Získal niekoľko ocenení a nominácií, vrátane nominácie na televíznu cenu Britskej akadémie za svoju rolu Raj .

FAQ

  • Koľko rokov má Ben Daniels? Ben Daniels má 56 rokov.
  • Koľko zarába Ben Daniels? Čistý majetok Bena Danielsa sa odhaduje na približne 2 milióny dolárov.
  • V akých filmoch hral Ben Daniels? Ben Daniels hral v mnohých filmoch vrátane Marťan , Rogue One: Príbeh Star Wars a Dáma v dodávke .
  • Dostal Ben Daniels ocenenia a nominácie? Áno, Ben Daniels získal niekoľko ocenení a nominácií, vrátane nominácie na televíznu cenu Britskej akadémie za svoju rolu Raj .

Tabuľka

názov Alter Aktíva
Ben Daniels 56 rokov 2 milióny dolárov

Pre viac informácií o Benovi Danielsovi navštívte Wikipedia a IMDb .