Kto je Marvel's El Muerto? Všetko, čo potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

El Muerto je superhrdina z Marvel Universe, ktorý sa objavuje v seriáloch a filmoch Marvel Comics. Je to mexický superhrdina, ktorý bojuje za práva utláčaných. V tomto článku sa dozviete viac o El Muerto a jeho úlohe vo svete Marvel.

Kto je Marvel's El Muerto? El Muerto je mexický superhrdina vystupujúci v Marvel Comics. Je členom mexickej superhrdinskej skupiny Los Diablos a má schopnosť vidieť a ovládať duše mŕtvych. Je to veľmi silný superhrdina, ktorý hrá dôležitú úlohu vo svete Marvel Comics. Ak sa chcete dozvedieť viac o El Muerto, môžete Wutang sezóna 3 a Tajomná kniha 2 vyhliadka.Mŕtvy

Obsah

 • Je to mŕtvy?
 • Jeho príbeh
 • Jeho úloha vo svete Marvel
 • Jeho sily a schopnosti
 • Jeho vzťah s ostatnými postavami Marvelu
 • Záver

Je to mŕtvy?

El Muerto je mexický superhrdina, ktorý sa objavuje v sérii komiksov a filmov Marvel. Vytvoril ho autor a umelec Javier Hernandez a je to mexický superhrdina, ktorý bojuje za práva utláčaných. Je to hrdina, ktorý bojuje za spravodlivosť a rovnosť a snaží sa chrániť utláčaných.

Kto bude zastupovať mŕtvych

Jeho príbeh

El Muerto, narodený ako Diego de la Vega, vyrastal v mexickej dedine. Jeho otec bol bohatý obchodník, ktorý ho vychoval k dobrému životu. Keď zostarol, uniesol ho mexický bandita El Muerto a prinútil ho žiť v banditstve. Stal sa jedným z popredných banditov a nakoniec sa stal známym ako El Muerto. Nakoniec ho zachránil mexický superhrdina menom El Santo a rozhodol sa zasvätiť svoj život spravodlivosti.Jeho úloha vo svete Marvel

El Muerto je členom skupiny superhrdinov Marvel známej ako The Defenders. Je dôležitou súčasťou skupiny a má dôležitú úlohu v boji proti zlu vo svete Marvel. Je to hrdina, ktorý bojuje za spravodlivosť a rovnosť a snaží sa chrániť utláčaných. Je to hrdina, ktorý bojuje za práva utláčaných a snaží sa bojovať s nespravodlivosťou vo svete.

Jeho sily a schopnosti

El Muerto je veľmi silný superhrdina. Má schopnosť premeniť sa na neviditeľnosť a má veľmi silnú liečivú schopnosť. Je tiež veľmi dobrý v boji, keď dokáže poraziť svojich protivníkov päsťami a nohami. Je tiež veľmi zručný so zbraňami a svojimi zbraňami dokáže poraziť svojich protivníkov. Je tiež veľmi dobrý s mágiou a svojou mágiou dokáže poraziť svojich protivníkov.

Jeho vzťah s ostatnými postavami Marvelu

El Muerto má blízky vzťah s ostatnými postavami Marvelu, najmä s El Santom. El Santo je mexický superhrdina, ktorý zachránil El Muerto a naučil ho stáť za spravodlivosťou a rovnosťou. El Muerto tiež zdieľa blízky vzťah s ďalšími postavami Marvelu, ako sú Spider-Man, Iron Man, Captain America a mnoho ďalších. Je dôležitou súčasťou sveta Marvel a má dôležitú úlohu v boji proti zlu.Záver

El Muerto je mexický superhrdina, ktorý sa objavuje v sérii komiksov a filmov Marvel. Je to hrdina, ktorý bojuje za spravodlivosť a rovnosť a snaží sa chrániť utláčaných. Má úzke väzby s ostatnými postavami Marvelu a je dôležitou súčasťou sveta Marvel. Má schopnosť premeniť sa na neviditeľnosť a má veľmi silnú liečivú schopnosť. Je tiež veľmi dobrý v boji, keď dokáže poraziť svojich protivníkov päsťami a nohami.

Viac informácií o El Muerto nájdete na marvel.com a Wikipedia .

FAQ

 • Otázka: Je to mŕtvy?
  A: El Muerto je mexický superhrdina, ktorý sa objavuje v sérii komiksov a filmov Marvel. Je to hrdina, ktorý bojuje za spravodlivosť a rovnosť a snaží sa chrániť utláčaných.
 • Otázka: Aké právomoci a schopnosti má El Muerto?
  A: El Muerto má schopnosť premeniť sa na neviditeľnosť a má veľmi silnú liečivú schopnosť. Je tiež veľmi dobrý v boji, keď dokáže poraziť svojich protivníkov päsťami a nohami. Je tiež veľmi zručný so zbraňami a svojimi zbraňami dokáže poraziť svojich protivníkov.
 • Otázka: Aký má El Muerto vzťah k ostatným postavám Marvelu?
  A: El Muerto má blízky vzťah s ostatnými postavami Marvelu, najmä s El Santom. El Santo je mexický superhrdina, ktorý zachránil El Muerto a naučil ho stáť za spravodlivosťou a rovnosťou. El Muerto tiež zdieľa blízky vzťah s ďalšími postavami Marvelu, ako sú Spider-Man, Iron Man, Captain America a mnoho ďalších.

Tabuľka

názov sily a schopnosti
Mŕtvy Neviditeľnosť, silné liečivé schopnosti, boj, zbrane, mágia
Svätý Super sila, super rýchlosť, super sluch, super videnie
Pavúčí muž Super sily, pavúčí zmysel, super sila, super rýchlosť
Železný muž Super sila, super rýchlosť, let, projekcia energie
Kapitán Amerika Super sila, super rýchlosť, super sluch, super videnie

El Muerto je dôležitou súčasťou sveta Marvel a má dôležitú úlohu v boji proti zlu. Je to hrdina, ktorý bojuje za spravodlivosť a rovnosť a snaží sa chrániť utláčaných. Má úzke väzby s ostatnými postavami Marvelu a je dôležitou súčasťou sveta Marvel. Má schopnosť premeniť sa na neviditeľnosť a má veľmi silnú liečivú schopnosť. Je tiež veľmi dobrý v boji, keď dokáže poraziť svojich protivníkov päsťami a nohami.