Blue Bloods sezóna 13: bude nová sezóna?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Modrá krv netrpezlivo očakávajú najnovší vývoj v 13. sezóne populárnej série. Bude nová sezóna? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť!Obsah

  • Aktuálny vývoj
  • Kedy sa bude vysielať 13. sezóna?
  • Kto je v sezóne 13?
  • Aký je dej 13. sezóny?
  • Záver

Aktuálny vývoj

Fanúšikovia z Modrá krv netrpezlivo očakávajú najnovší vývoj týkajúci sa 13. sezóny populárnej série. CBS obnovila sériu na ďalšiu sezónu v máji 2020. Natáčanie 13. sezóny sa začalo v auguste 2020, takže fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu!

Fanúšikovia Blue Bloods netrpezlivo očakávajú novinky z 13. sezóny. Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude nová sezóna. Fanúšikovia sú však optimistickí, že bude nová sezóna. Séria má veľkú sledovanosť a fanúšikovia sú veľmi lojálni. Séria má silné herecké obsadenie na čele s Tomom Selleckom. Je hereckým veteránom a má za sebou pôsobivú kariéru. Sú tam aj iní známi herci ako Innis Jenkins a Miss Wonder sexi. Innis Jenkins je známa herečka, ktorú môžete vidieť v seriáli Modrá krv. slečna zázrak sexy je ďalšou známou herečkou, ktorá sa v seriáli objaví. Dúfame, že čoskoro bude oficiálne potvrdenie 13. sezóny Blue Bloods.

Staffel Blue Bloods 13

Kedy sa bude vysielať 13. sezóna?

13. sezóna Modrá krv sa očakáva odvysielanie na CBS na jeseň 2021. Presné dátumy vysielania zatiaľ nie sú známe. Hneď ako budú známe termíny vysielania, budeme vás informovať.Kto je v sezóne 13?

V 13. sezóne sa objavia aj hlavní predstavitelia seriálu Tom Selleck, Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Marisa Ramirez a Vanessa Ray. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.

Aký je dej 13. sezóny?

Zápletka 13. sezóny zatiaľ nie je známa. Očakáva sa však, že dej sa zameria na vzťahy a prípady Reaganovcov ako policajtov. Očakáva sa, že aj sezóna 13 bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení.

Záver

Fanúšikovia z Modrá krv sa môžu tešiť na novú sezónu. 13. séria sa začala natáčať v auguste 2020 a vysielanie na CBS je naplánované na jeseň 2021. Dej 13. sezóny ešte nie je známy, ale očakáva sa, že sa zameria na vzťahy Reaganovcov a ich prípady ako policajtov.FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 13. sezóna Blue Bloods? A: Blue Bloods sezóna 13 je naplánovaná na vysielanie na CBS na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto je v sezóne 13? A: V 13. sezóne sa objavia aj hlavní predstavitelia seriálu Tom Selleck, Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Marisa Ramirez a Vanessa Ray.
  • Otázka: Aký je dej 13. sezóny? A: Zápletka 13. sezóny zatiaľ nie je známa. Očakáva sa však, že dej sa zameria na vzťahy a prípady Reaganovcov ako policajtov.

Tabuľka

séria dátum vysielania
12 november 2020
13 jeseň 2021

Viac informácií o sezóne 13 Modrá krv pozri ďalej CBS a IMDb . Zostaňte naladení a dozviete sa viac o najnovšom vývoji!

13. sezóna Modrá krv sa očakáva odvysielanie na CBS na jeseň 2021. V 13. sezóne sa objavia aj hlavní predstavitelia seriálu Tom Selleck, Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Marisa Ramirez a Vanessa Ray. Dej 13. sezóny ešte nie je známy, ale očakáva sa, že sa zameria na vzťahy Reaganovcov a ich prípady ako policajtov. Zostaňte naladení a dozviete sa viac o najnovšom vývoji!