Bude aj druhá séria filmu „Once Upon a Small Town“?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kanadský televízny seriál „Once Upon a Small Town“ je založený na románe „Once Upon a Small Town“ od Mary Lawson. Séria rozpráva príbeh malého mesta, ktoré sa zotavuje z ťažkej hospodárskej krízy. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či bude aj druhá sezóna. V tomto článku sa pozrieme na šance druhej sezóny a porozprávame sa o možných príbehoch.Bolo raz jedno malé mesto sezóna 2

Bolo to „Once Upon a Small Town“?

Once Upon a Small Town je kanadský televízny seriál založený na románe „Once Upon a Small Town“ od Mary Lawson. Séria rozpráva príbeh malého mesta, ktoré sa zotavuje z ťažkej hospodárskej krízy. Séria bola produkovaná televíziou CBC a vysielaná v roku 2019. Séria bola pozitívne prijatá kritikmi a divákmi a získala mnoho ocenení vrátane ceny Canadian Screen Award za najlepší dramatický seriál.

Odpoveď na otázku 'Bude druhá séria 'Bolo raz malé mesto'?' bohužiaľ zatiaľ nie je známy. Séria od Elizabeth Lail a jej priateľa elizabeth lail priateľka sa hrá, má veľmi pozitívnu odozvu a mnohí fanúšikovia by radi videli druhú sezónu. Hoci zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, mnohí dúfajú, že bude aj druhá sezóna. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítať peklo .

Bolo raz jedno malé mesto sezóna 2

Bude aj druhá séria filmu „Once Upon a Small Town“?

Hoci seriál získal pozitívne recenzie od kritikov a divákov, televízia CBC ešte nerozhodla o druhej sezóne. Producenti seriálu však naznačili, že ak bude sledovanosť dostatočne vysoká, mohla by existovať druhá sezóna. Keďže však séria mala len jednu sezónu, ťažko povedať, či bude aj druhá sezóna.Bolo raz jedno malé mesto sezóna 2

Čo by sa stalo v druhej sérii filmu „Once Upon a Small Town“?

Ak by existovala druhá séria „Bolo raz jedno malé mesto“, akcia by sa pravdepodobne odohrala niekoľko rokov po skončení prvej sezóny. Dej by sa mohol zamerať na dopady hospodárskej krízy na mesto a na to, ako sa s ňou obyvatelia vyrovnávajú. Môžu tam byť aj nejaké nové postavy, ktoré posunú dej dopredu. Je však ťažké povedať, čo presne by sa stalo v druhej sezóne, pretože producenti ešte nerozhodli o druhej sezóne.

Ako môžu fanúšikovia zvýšiť šance na druhú sezónu?

Najlepším spôsobom, ako zvýšiť svoje šance na získanie druhej série „Bolo raz malé mesto“, je podporiť šou sledovaním a rozprávaním o nej. Ak bude sledovanosť dostatočne vysoká, televízia CBC pravdepodobne zváži druhú sezónu. Fanúšikovia môžu o seriáli hovoriť aj na sociálnych sieťach a podporiť ho odporúčaním.

Záver

Hoci seriál získal pozitívne recenzie od kritikov a divákov, televízia CBC ešte nerozhodla o druhej sezóne. Producenti seriálu však naznačili, že ak bude sledovanosť dostatočne vysoká, mohla by existovať druhá sezóna. Fanúšikovia môžu zvýšiť šance na druhú sezónu tým, že podporia sériu sledovaním a rozprávaním o nej.FAQ

  • Bude aj druhá séria filmu „Once Upon a Small Town“? Televízia CBC sa nerozhodla o druhej sezóne, ale producenti naznačili, že ak sa dostatočne zvýši sledovanosť, mohla by existovať druhá sezóna.
  • Bolo to „Once Upon a Small Town“? Once Upon a Small Town je kanadský televízny seriál založený na románe „Once Upon a Small Town“ od Mary Lawson. Séria rozpráva príbeh malého mesta, ktoré sa zotavuje z ťažkej hospodárskej krízy.
  • Ako môžu fanúšikovia zvýšiť šance na druhú sezónu? Fanúšikovia môžu zvýšiť šance na druhú sezónu tým, že podporia sériu sledovaním a rozprávaním o nej.

Dostupnosť

Pôda Dostupnosť
Máš Dostupné v televízii CBC
jeleň Nie je k dispozícií
Veľká Británia Nie je k dispozícií

Aj keď je séria dostupná v televízii CBC v Kanade, nie je dostupná v USA a Spojenom kráľovstve. Fanúšikovia v týchto krajinách však môžu seriál sledovať prostredníctvom streamovacích služieb ako Netflix alebo Hulu.

Diplom

Hoci seriál získal pozitívne recenzie od kritikov a divákov, televízia CBC ešte nerozhodla o druhej sezóne. Producenti seriálu však naznačili, že ak bude sledovanosť dostatočne vysoká, mohla by existovať druhá sezóna. Fanúšikovia môžu zvýšiť šance na druhú sezónu tým, že podporia sériu sledovaním a rozprávaním o nej. Séria je k dispozícii na CBC Television v Kanade, ale nie v USA a Veľkej Británii. Fanúšikovia v týchto krajinách však môžu seriál sledovať prostredníctvom streamovacích služieb ako Netflix alebo Hulu.

Pre viac informácií o 'Bolo raz malé mesto' navštívte webovú stránku CBC , IMDb a Wikipedia .