Bude aj The Greatest Showman 2?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Film Najväčší šoumen bol obrovský úspech a má veľa fanúšikov po celom svete. Veľa ľudí sa pýta, či bude mať film pokračovanie. V tomto článku sa pozrieme na možnosť pokračovania filmu a zhrnieme si všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť.

Otázka, či bude aj druhý diel The Greatest Showman, si kladie veľa fanúšikov. Hoci zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, existujú určité náznaky, že by mohla byť možná aj druhá časť. Niektorí herci, ktorí vo filme hrali, naznačili, že by radi urobili pokračovanie. Zatiaľ je však priskoro povedať, či skutočne bude aj druhý diel. Budeme musieť počkať a uvidíme. Kým čakáme na potvrdenie, pokojne si pozrite aj ďalšie filmy a seriály, napr Obsadenie Dollface 3. sezóny a Manifest-Premiéra-Dátum 2021 .Najväčší šoumen 2

Obsah

 • Základné informácie o The Greatest Showman
 • Bude mať film pokračovanie?
 • Čo hovoria herci?
 • Čo hovoria výrobcovia?
 • Čo hovoria fanúšikovia?
 • Záver

Základné informácie o The Greatest Showman

Film Najväčší šoumen je hudobná dráma vydaná v roku 2017. Film produkovala spoločnosť 20th Century Fox a režíroval ho Michael Gracey. Film si zahrali Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron a Zendaya. Film rozpráva príbeh showmana P.T. Barnum, ktorý buduje úspešnú zábavnú spoločnosť.

Najväčší šoumen 2

Bude mať film pokračovanie?

Neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, že bude pokračovanie filmu. Existuje však veľa klebiet, že sa pripravuje pokračovanie. Povráva sa tiež, že film by mohol byť prequelom, nadväzujúcim na príbeh P.T. Barnum povedal pred začatím podnikania v oblasti zábavy.Čo hovoria herci?

Hugh Jackman, P.T. Barnum hrá vo filme naznačil, že by mohlo existovať pokračovanie. Povedal, že by rád urobil pokračovanie, ale je na producentoch, či nejaké urobia. Michelle Williams, ktorá vo filme hrá Charity Barnum, tiež naznačila, že by mohlo existovať pokračovanie.

Čo hovoria výrobcovia?

Producenti filmu zatiaľ oficiálne nepotvrdili, že bude pokračovanie. Naznačili však, že pracujú na pokračovaní. Tiež sa vyjadrili, že by radi urobili pokračovanie, ale je len na hercoch, či sú pripravení opäť hrať.

Čo hovoria fanúšikovia?

Fanúšikovia filmu sú veľmi nadšení myšlienkou pokračovania. Mnoho fanúšikov spustilo kampane na sociálnych sieťach, aby požadovali pokračovanie. O možnej zápletke pokračovania existuje aj veľa fanúšikovských teórií.Záver

Stále nie je oficiálne potvrdené, že bude pokračovanie filmu Najväčší šoumen dá. Existuje však veľa klebiet, že sa pripravuje pokračovanie. Herci a producenti naznačili, že by chceli nakrútiť pokračovanie, no je len na hercoch, či sú opäť pripravení hrať. Fanúšikovia filmu sú veľmi nadšení myšlienkou pokračovania a spustili kampane na sociálnych sieťach, aby požadovali pokračovanie.

FAQ

 • Otázka: Bude mať pokračovanie filmu The Greatest Showman?
  A: Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, no veľa sa povráva, že sa pripravuje pokračovanie.
 • Otázka: Čo hovoria herci?
  A: Hugh Jackman a Michelle Williams naznačili, že by mohlo byť pokračovanie.
 • Otázka: Čo hovoria výrobcovia?
  A: Producenti naznačili, že pracujú na pokračovaní, ale je len na hercoch, či sú pripravení opäť začať hrať.
 • Otázka: Čo hovoria fanúšikovia?
  A: Fanúšikovia filmu sú veľmi nadšení myšlienkou pokračovania a spustili kampane na sociálnych sieťach, aby požadovali pokračovanie.

Tabuľka

Film herec výrobcov Fanúšikovia
Najväčší šoumen Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya 20th Century Fox Veľmi nadšený myšlienkou pokračovania

Ťažko povedať, či bude mať film aj pokračovanie Najväčší šoumen dá. Existuje však veľa klebiet, že sa pripravuje pokračovanie. Na oficiálne potvrdenie od producentov si budeme musieť počkať. Viac informácií nájdete v časti Najväčší šoumen a IMDb .