S blížiacim sa koncom roka sme si už zvykli, že najväčší výrobcovia šípkarského príslušenstva sa predbiehajú s ponukou nových produktov. Jednou z prvých spoločností, ktoré predstavili svoju ponuku na rok 2019 je spoločnosť Winmau.

V rámci svojej piatkovej promo akcie odprezentovala táto popredná značka, ktorá sponzoruje aj českého reprezentanta Františka Humpulu, množstvo noviniek, ktoré zaujmú nejedného hráča.

Medzi najpredávanejšie produkty patria už tradične šípky, ktoré sú spojené s menom niektorého z hráčov. V novej kolekcii sa môžeme tešiť na nové šípky Daryl Gurneyho, Stevena Beatona, nestarnúceho Kevina Paintera, ženskej hviezdy Triny Gulliver alebo legendárneho Bobbyho Georga.

Napriek obrovskej ponuke produktov, chýbali v ponuke Winmau klasické násadky s rozmerom „intermediate“. To už je minulosťou a násadky Prism budú dostupné aj v tejto veľkosti.

Značka tiež spravila „upgrade“ niektorých svojich modelov, ako napríklad Black Diamond, či Vanguard. Rada Blackout sa zasa rozšírila o sety v iných hmotnostiach. Novinkou je tiež osvetlenie Plasma Dartboard Light, vďaka ktorému sa tiene na terči stanú minulosťou.

Z populárnej rady Pro-Line si budete môcť zakúpiť nový dres alebo mikinu. Ak často cestujete určite vás poteší cestovná taška, do ktorej si prakticky zbalíte všetko vaše šípkarské príslušenstvo.

Všetky novinky si môžete pozrieť v galérií.

Stiahnuť si dokonca môžete kompletnú brožúru Winmau.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.