Víťaz cien Apan Star Awards 2022

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Udeľovanie cien Apan Star Awards je jedným z najdôležitejších ceremoniálov odovzdávania cien v Južnej Kórei. Každý rok sú oceňovaní najlepší umelci a filmy roka. Víťazi cien Apan Star Awards 2022 boli vyhlásení 15. apríla. Tu sa dozviete viac o víťazoch a nomináciách v rôznych kategóriách.

Boli vyhlásení víťazi cien Apan Star Awards 2022 a bol to skvelý večer pre všetkých, ktorí sa podujatia zúčastnili. Mnohí z ocenených boli prekvapení a vďační za uznanie ich práce. Medzi niektorých víťazov patrili Dalgliesh Seasons 2 a 3, premiéra FBI Season 5 Part 2 a mnoho ďalších. Dalglianova sezóna 2 a Premiéra sezóny fbi boli niektorí z víťazov, ktorí boli uznaní. Bol to večer radosti a uznania pre všetkých, ktorí sa podujatia zúčastnili.Apan Star Awards 2022

Kategórie a víťazi cien Apan Star Awards 2022

Ceny Apan Star Awards sa udeľujú v rôznych kategóriách. To zahŕňa kategórie Najlepšia herečka , Najlepší herec , Najlepšia hudobná skupina , Najlepšia hudba , Najlepšia šou , Najlepšie filmy a Najlepší televízny seriál . Víťazmi cien Apan Star Awards 2022 sú:

Apan Star Awards

Najlepšia herečka

Víťaz kategórie Najlepšia herečka je Kim So-hyun. Je jednou z najznámejších juhokórejských herečiek a objavila sa v mnohých populárnych filmoch a televíznych seriáloch.Najlepší herec

Víťaz kategórie Najlepší herec je Park Bo-gum. Je veľmi populárny herec a objavil sa v mnohých úspešných filmoch a televíznych seriáloch.

Najlepšia hudobná skupina

Víťazi kategórií Najlepšia hudobná skupina sú BTS. Sú jednou z najúspešnejších K-pop skupín na svete a majú veľa fanúšikov po celom svete.

Najlepšia hudba

Víťaz kategórie Najlepšia hudba je IU s piesňou 'Celebrity'. Pieseň je obrovským hitom a obľúbilo si ju veľa fanúšikov.Najlepšia šou

Víťaz kategórie Najlepšia šou je „bežiaci muž“. Prehliadka je jednou z najpopulárnejších show v Južnej Kórei a má veľa fanúšikov po celom svete.

Najlepšie filmy

Víťaz kategórie Najlepšie filmy je „parazit“. Film má obrovský úspech a získal mnoho ocenení vrátane Oscara za najlepší film.

Najlepší televízny seriál

Víťaz kategórie Najlepší televízny seriál je „Crash Landing on You“. Séria má obrovský úspech a má veľa fanúšikov po celom svete.Záver

Víťazmi cien Apan Star Awards za rok 2022 sú Kim So-hyun, Park Bo-gum, BTS, IU, 'Running Man', 'Parazit' a 'Crash Landing on You'. Títo umelci a filmy sú najlepšími v roku a majú veľa fanúšikov po celom svete. Ak sa chcete dozvedieť viac o cenách Apan Star Awards, navštívte www.apanstarawards.com .

FAQ

  • Otázka: Čo sú ceny Apan Star Awards? A: Udeľovanie cien Apan Star Awards je jedným z najvýznamnejších ceremoniálov udeľovania cien v Južnej Kórei, ktorý oceňuje najlepších umelcov a filmy roka.
  • Otázka: Kto sú víťazi cien Apan Star Awards 2022? A: Víťazom cien Apan Star Awards 2022 sú Kim So-hyun, Park Bo-gum, BTS, IU, „Running Man“, „Parazit“ a „Crash Landing on You“.
  • Otázka: Kde sa môžem dozvedieť viac o cenách Apan Star Awards? A: Ak sa chcete dozvedieť viac o cenách Apan Star Awards, navštívte www.apanstarawards.com .

Stručný prehľad víťazov cien Apan Star Awards 2022

Kategória víťaz
Najlepšia herečka Kim So-hyun
Najlepší herec Park Bo-gum
Najlepšia hudobná skupina BTS
Najlepšia hudba IU - 'Celebrity'
Najlepšia šou 'Bežiaci muž'
Najlepšie filmy 'parazit'
Najlepší televízny seriál „Crash Landing on You“

Víťazi cien Apan Star Awards 2022 patria medzi najlepších umelcov a filmov roka. Ak sa chcete dozvedieť viac o cenách Apan Star Awards, navštívte www.apanstarawards.com alebo čítať tento článok .