Workin' Moms Season 7: Všetko, čo potrebujete vedieť o dátume vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna séria Workin' Moms je späť s novou sezónou. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania 7. sezóny Workin' Moms, ste na správnom mieste. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne seriálu.

Workin' Moms sezóna 7 čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na niekoľko nových príbehov a postáv. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 7. sezóny Workin' Moms. Ak sa vám páči viac o iných populárnych sériách 3 Staffel One Punch Man alebo Obsadenie Sharkdog Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si pozrieť aj naše ďalšie články.Pracujúce mamy Staffel 7

Čo je to pracujúce mamičky?

Workin' Moms je kanadský komediálny seriál, ktorý napísala a produkovala Catherine Reitman. Séria sa točí okolo štyroch mamičiek, ktoré sa snažia riadiť svoj život ako pracujúce mamy. Séria bola prvýkrát odvysielaná na CBC v roku 2017 a odvtedy je obrovským hitom. Séria vyšla aj na Netflixe a je tam veľmi populárna.

Pracujúce mamy Staffel 7

Kedy vyšla 7. séria Workin' Moms?

Workin' Moms Season 7 sa vysielal 28. apríla 2021 na CBC. Najnovšia sezóna série je dostupná aj na Netflixe. Najnovšiu sériu seriálu môžete sledovať na Netflixe od 28. apríla 2021.Koľko epizód má Workin' Moms sezóna 7?

Workin' Moms Season 7 má celkovo 10 epizód. Každá epizóda trvá približne 30 minút. Najnovšia sezóna série je jednou z najdlhších sérií, ktoré boli doteraz vydané.

Aká je zápletka 7. sezóny Workin' Moms?

Workin' Moms Sezóna 7 sleduje štyri mamy, ktoré sa snažia orientovať vo svojom živote ako pracujúce mamy. Najnovšia séria seriálu sa zaoberá výzvami, ktorým čelia mamičky, ako je zosúladenie pracovného a rodinného života, hľadanie novej práce, starnutie a ďalšie.

Existuje trailer na Workin' Moms Season 7?

Áno, je tu upútavka na Workin' Moms Season 7. Trailer bol vydaný 28. marca 2021 a ponúka ukážku najnovšej sezóny série. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBC alebo na YouTube.Záver

Workin' Moms Season 7 bola vydaná 28. apríla 2021 na CBC a Netflix. Najnovšia séria seriálu má celkovo 10 epizód a skúma výzvy, ktorým čelia štyri matky. K dispozícii je tiež upútavka na Workin' Moms Season 7, ktorú si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke CBC alebo na YouTube.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyšla 7. séria Workin' Moms?
    A: Workin' Moms Season 7 bola vydaná 28. apríla 2021 na CBC a Netflix.
  • Otázka: Koľko epizód má Workin' Moms sezóna 7?
    A: Workin' Moms Season 7 má celkovo 10 epizód.
  • Otázka: Existuje trailer na Workin' Moms Season 7?
    A: Áno, existuje upútavka na Workin' Moms Season 7, ktorú si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke CBC alebo na YouTube.

Tabuľka

séria Dátum publikácie počet epizód
sezóna 7 28. apríla 2021 10