Workin' Moms Sezóna 7: Kedy to príde a kto sa vráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kanadský komediálny seriál Pracujúce mamy sa stal celosvetovým hitom. Séria sa točí okolo štyroch matiek, ktoré sa snažia zosúladiť svoju kariéru a rodinný život. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 7. sezónu, aby sa dozvedeli viac o dobrodružstvách štyroch matiek. V tomto článku sa dozviete viac o najnovšej sezóne Pracujúce mamy vrátane dátumov vydania, navrátilcov a nových postáv.

7. sezóna Workin' Moms príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, kto sa vráti. Šou sleduje štyri matky, ktoré sa snažia zosúladiť svoju kariéru a rodinný život. Séria, ktorú napísala a produkovala Catherine Reitman, má silných fanúšikov. Fanúšikovia sú nadšení, keď uvidia, kedy príde siedma sezóna a kto sa vráti. Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie, ale očakáva sa, že siedma sezóna bude vydaná niekedy v roku 2021. Uvidíme, či sa štyri mamičky vrátia, aby pokračovali vo svojich príbehoch. Medzitým sa fanúšikom môžu páčiť iné predstavenia Valentín Peaky Blinder a Legendy zajtrajška herečka Astra Užite si to.V práci

dátumy vydania

Siedma sezóna Pracujúce mamy Očakáva sa, že vyjde na Netflix na jar 2021. Natáčanie novej sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na novú sezónu plnú dobrodružstva a komédie.

V práci

navrátilcov

Štyria hlavní predstavitelia šou, Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi a Philip Sternberg, sa vrátia v siedmej sérii. Nebude chýbať ani niekoľko známych tvárí vrátane Jessalyn Wanlim ako Anne, Sarah McVie ako Alice, Ryan Belleville ako Nathan a Peter Keleghan ako Gary. Príde aj niekoľko nových tvárí, vrátane herečky Amandy Brugel ako Dr. Sam.Nové postavy

Siedma sezóna Pracujúce mamy predstaví niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je Dr. Sama hrá Amanda Brugel. DR Sam je psychiater, ktorý bude podporovať štyri matky, keď sa snažia zosúladiť svoj rodinný život a kariéru. Do skupiny sa pridajú aj niektoré nové tváre vrátane niektorých nových mamičiek.

Nové dejové línie

Siedma sezóna Pracujúce mamy predstaví niekoľko nových príbehov. Očakáva sa, že štyri mamičky budú čeliť novým výzvam, keď sa budú snažiť zosúladiť svoju kariéru a rodinný život. Od štyroch mamičiek sa tiež očakáva, že si nájdu nových priateľov a nájdu nové spôsoby riešenia svojich problémov.

Záver

Siedma sezóna Pracujúce mamy Očakáva sa, že vyjde na Netflix na jar 2021. Vrátia sa štyri hlavné herečky série spolu s niektorými známymi tvárami. Objavia sa aj nové postavy vrátane Dr. Sama hrá Amanda Brugel. Sezóna 7 tiež predstaví nové príbehové oblúky, pretože štyri mamičky čelia novým výzvam, keď sa snažia zosúladiť svoju kariéru a rodinný život.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 7. séria Workin' Moms? A: Očakáva sa, že siedma séria Workin' Moms vyjde na Netflixe na jar 2021.
  • Otázka: Kto sa vracia v 7. sezóne Workin' Moms? A: Štyria hlavní predstavitelia šou, Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi a Philip Sternberg, sa vrátia v siedmej sérii. Nebude chýbať ani niekoľko známych tvárí vrátane Jessalyn Wanlim ako Anne, Sarah McVie ako Alice, Ryan Belleville ako Nathan a Peter Keleghan ako Gary.
  • Otázka: ktorý hrá dr Sam v 7. sezóne Workin' Moms? A: DR Sama hrá herečka Amanda Brugel.

zdrojov

Viac informácií o siedmej sezóne Pracujúce mamy možno nájsť na nasledujúcich webových stránkach:

Tabuľka

názov úlohu
Catherine Reitman Kate Fosterová
Daniel Kind Anne Carlsonovej
Juno Rinaldi Frankie Coyne
Filip Sternberg Mitch Foster
Amanda Brugelová DR. Sám seba