Xiaomi Mi Mix Fold 2: špecifikácie, funkcie, cena a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Xiaomi Mi Mix Fold 2 je výkonný smartfón, ktorý prichádza so širokou škálou funkcií a špecifikácií. Je vybavený 8,01-palcovým OLED displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 108MP hlavným fotoaparátom a 5 000 mAh batériou. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o špecifikáciách, funkciách a cenách Xiaomi Mi Mix Fold 2.Denná výskumná činnosť

Špecifikácie Xiaomi Mi Mix Fold 2

Xiaomi Mi Mix Fold 2 má 8,01-palcový OLED displej s rozlíšením 2480 x 1860 pixelov. Vybavený je procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom. Má tiež 108-megapixelový hlavný fotoaparát, 13-megapixelový ultra širokouhlý fotoaparát a 8-megapixelový teleobjektív. Dodáva sa tiež s 5 000 mAh batériou, ktorá podporuje rýchle nabíjanie.

Xiaomi Mi Mix Fold 2 je nový vlajkový smartfón, ktorý prichádza na trh s inovatívnym skladacím dizajnom. Je vybavený 8,01-palcovým OLED displejom, ktorý sa dá zložiť do 6,52-palcového OLED displeja. Vybavený je procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 12 GB RAM a 256 GB interným úložiskom. Má tiež 108-megapixelový hlavný fotoaparát, 13-megapixelový ultra širokouhlý fotoaparát a 8-megapixelový teleobjektív. Cena Xiaomi Mi Mix Fold 2 sa pohybuje okolo 2000 dolárov. Ak sa chcete o Xiaomi Mi Mix Fold 2 dozvedieť viac, čítajte ďalej jess veselý priateľ daniel a Dátum vydania Tuca a Bertie .

Xiaomi Mi Mix Fold 2

Funkcia ako Xiaomi Mi Mix Fold 2

Xiaomi Mi Mix Fold 2 prichádza s radom funkcií vrátane slotu pre dve SIM karty, snímača odtlačkov prstov, systému rozpoznávania tváre a čipu NFC. Podporuje tiež siete 5G a je vybavený radom senzorov vrátane gyroskopu, akcelerometra, senzora priblíženia a kompasu. Obsahuje tiež množstvo portov vrátane portu USB-C, 3,5 mm konektora pre slúchadlá a infračerveného portu.Xiaomi Mi Mix Fold 2

Ceny Xiaomi Mi Mix Fold 2

Cena Xiaomi Mi Mix Fold 2 je 2 999 eur. Dodáva sa v rôznych farbách vrátane čiernej, bielej, modrej a červenej.

Ďalšie podrobnosti o Xiaomi Mi Mix Fold 2

Xiaomi Mi Mix Fold 2 má robustný dizajn a prichádza s radom softvérových funkcií vrátane asistenta AI, hlasového asistenta AI a režimu fotoaparátu AI. Dodáva sa tiež so sadou aplikácií vrátane hudobného prehrávača, prehrávača videa a e-mailového klienta. Má tiež celý rad bezpečnostných funkcií vrátane antivírusového programu a ochrany brány firewall.

Záver

Xiaomi Mi Mix Fold 2 je výkonný smartfón, ktorý prichádza so širokou škálou funkcií a špecifikácií. Je vybavený 8,01-palcovým OLED displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 108MP hlavným fotoaparátom a 5 000 mAh batériou. Dodáva sa tiež s radom funkcií vrátane slotu pre dve SIM karty, snímača odtlačkov prstov, systému rozpoznávania tváre a čipu NFC. Cena Xiaomi Mi Mix Fold 2 je 2 999 eur. Je dostupný v rade farieb.FAQ

  • Otázka: Aké sú špecifikácie Xiaomi Mi Mix Fold 2?
    A: Xiaomi Mi Mix Fold 2 má 8,01-palcový OLED displej s rozlíšením 2480 x 1860 pixelov. Vybavený je procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom. Má tiež 108-megapixelový hlavný fotoaparát, 13-megapixelový ultra širokouhlý fotoaparát a 8-megapixelový teleobjektív.
  • Otázka: Aké funkcie má Xiaomi Mi Mix Fold 2?
    A: Xiaomi Mi Mix Fold 2 prichádza s radom funkcií vrátane slotu pre dve SIM karty, snímača odtlačkov prstov, systému rozpoznávania tváre a čipu NFC. Podporuje tiež siete 5G a je vybavený radom senzorov vrátane gyroskopu, akcelerometra, senzora priblíženia a kompasu.
  • Otázka: Koľko stojí Xiaomi Mi Mix Fold 2?
    A: Cena Xiaomi Mi Mix Fold 2 je 2 999 eur. Dodáva sa v rôznych farbách vrátane čiernej, bielej, modrej a červenej.

Dostupné farby Xiaomi Mi Mix Fold 2

Farba Popis
čierna Klasická čierna
biely Klasická biela
Modrá Živá modrá
Rot Živá červená

Xiaomi Mi Mix Fold 2 je výkonný smartfón, ktorý prichádza so širokou škálou funkcií a špecifikácií. Je vybavený 8,01-palcovým OLED displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 888, 108MP hlavným fotoaparátom a 5 000 mAh batériou. Dodáva sa tiež s radom funkcií vrátane slotu pre dve SIM karty, snímača odtlačkov prstov, systému rozpoznávania tváre a čipu NFC. Cena Xiaomi Mi Mix Fold 2 je 2 999 eur. Dodáva sa v rôznych farbách vrátane čiernej, bielej, modrej a červenej.