Xiaomi MIUI 13: Globálna aktualizácia, zariadenia a nové funkcie predstavené!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Spoločnosť Xiaomi vydala svoju najnovšiu aktualizáciu MIUI 13, ktorá obsahuje množstvo nových funkcií a aktualizácií zariadení. Aktualizácia prináša niektoré z najnovších technológií a funkcií, ktoré zlepšujú používateľskú skúsenosť. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o nových funkciách a zariadeniach dostupných s aktualizáciou.Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Nová funkcia
 • Podporované zariadenia
 • vylepšenia
 • Dostupnosť
 • Záver

Nová funkcia

Aktualizácia MIUI 13 so sebou prináša celý rad nových funkcií vrátane nového dizajnu, ktorý ponúka intuitívne používateľské rozhranie. Dodáva sa tiež s množstvom nových funkcií vrátane nového centra upozornení, nového ovládacieho centra, novej témy tmavého režimu a nového centra upozornení a ovládania. Dodáva sa tiež s množstvom nových funkcií vrátane nového centra upozornení, nového ovládacieho centra, novej témy tmavého režimu a nového centra upozornení a ovládania.

Spoločnosť Xiaomi vydala svoju najnovšiu aktualizáciu MIUI 13, ktorá prináša množstvo nových funkcií a podporu zariadení. Aktualizácia prináša množstvo nových funkcií, ako je nový dizajn používateľského rozhrania, vylepšené funkcie fotoaparátu a úpravy fotografií, vylepšená správa upozornení a ďalšie. Pridáva tiež podporu pre celý rad nových zariadení vrátane Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 11 a ďalších. S aktualizáciou MIUI 13 si užívatelia môžu vychutnať aj nové funkcie ako Dark Mode 2.0, Super Wallpaper a nový režim Always-on Display. Ide o skvelú aktualizáciu, ktorá používateľom prináša kopu nových funkcií a podporu pre nové zariadenia. Uzatvorí otvorené manželstvo Oprah a Virgin River Corruptors .

Xiaomi MIUI 13

Podporované zariadenia

Aktualizácia MIUI 13 bude dostupná na mnohých zariadeniach Xiaomi vrátane Moja 10 , Môj 10 Pro , moja 10T , Môj 10T Pro , Môj 10T Lite , moja 9 , Môj 9 Pro , My 9T , Mi 9T Pro , Mi 9T Lite , Moja 8 , Môj 8 Pro , Môj 8 Lite , Mi Mix 2 , Mi Mix 2S , Mi Mix 3 , Moja poznámka 10 , My Note 10 Pro a My Note 10 Lite .vylepšenia

Aktualizácia MIUI 13 tiež prináša množstvo vylepšení vrátane vylepšenej aplikácie fotoaparátu, vylepšeného používateľského rozhrania, vylepšenej výdrže batérie a vylepšeného výkonu. Dodáva sa tiež s množstvom nových funkcií vrátane nového centra upozornení, nového ovládacieho centra, novej témy tmavého režimu a nového centra upozornení a ovládania.

Dostupnosť

Aktualizácia MIUI 13 je teraz dostupná pre všetky podporované zariadenia. Dostupná je prostredníctvom OTA (over-the-air) aktualizácie, ktorú je možné stiahnuť z menu nastavení zariadenia. Dostupná je aj prostredníctvom oficiálnej stránky Xiaomi.

Záver

Aktualizácia MIUI 13 je pre Xiaomi veľkým krokom vpred a prináša so sebou množstvo nových funkcií a vylepšení. Teraz je k dispozícii pre všetky podporované zariadenia a je možné si ho stiahnuť prostredníctvom OTA aktualizácie alebo oficiálnej webovej stránky Xiaomi. Ak sa chcete dozvedieť viac o aktualizácii MIUI 13, čítajte ďalej.FAQ

 • Otázka: Aké nové funkcie prináša aktualizácia MIUI 13?
  A: Aktualizácia MIUI 13 prináša množstvo nových funkcií vrátane novej témy, nového notifikačného centra, nového ovládacieho centra, novej témy tmavého režimu a nového notifikačného a ovládacieho centra.
 • Otázka: Ktoré zariadenia podporujú aktualizáciu MIUI 13?
  A: Aktualizácia MIUI 13 bude dostupná pre celý rad zariadení Xiaomi vrátane Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10T Lite, Mi 9, Mi 9 Pro, Mi 9T, Mi 9T Pro, Mi 9T Lite. , Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro a Mi Note 10 Lite.
 • Otázka: Kde si môžem stiahnuť aktualizáciu MIUI 13?
  A: Aktualizácia MIUI 13 je dostupná prostredníctvom aktualizácie OTA (Over-the-Air), ktorú je možné stiahnuť z ponuky nastavení zariadenia. Dostupná je aj prostredníctvom oficiálnej stránky Xiaomi.

Tabuľka

Zariadenie Je dostupná aktualizácia MIUI 13?
Moja 10 A
Môj 10 Pro A
moja 10T A
Môj 10T Pro A
Môj 10T Lite A
moja 9 A
Môj 9 Pro A
My 9T A
Mi 9T Pro A
Mi 9T Lite A
Moja 8 A
Môj 8 Pro A
Môj 8 Lite A
Mi Mix 2 A
Mi Mix 2S A
Mi Mix 3 A
Moja poznámka 10 A
My Note 10 Pro A
My Note 10 Lite A

Aktualizácia MIUI 13 je pre Xiaomi veľkým krokom vpred a prináša so sebou množstvo nových funkcií a vylepšení. Ďalšie informácie o nových funkciách a zariadeniach dostupných s aktualizáciou nájdete na stránke oficiálna stránka Xiaomi a hore Vývojári XDA .