Dátum a čas vydania 4. sezóny Yellowstone s najnovšími podrobnosťami!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Yellowstone sezóna 4 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum a čas vydania sezóny 4. TuDetaily Yellowstone 4. sezóny

Dátum a čas vydania štvrtej sezóny Yellowstone

Yellowstone 4. sezóna sa bude vysielať 20. júna 2021 jeden 21 hodín vysielané v sieti Paramount. Štvrtá séria bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Štvrtá séria bude pokračovať v príbehu rodiny Duttonovcov, ktorí sa snažia chrániť svoju krajinu pred nebezpečenstvami, ktoré ju ohrozujú.

Očakáva sa, že 4. sezóna Yellowstone bude mať premiéru v júni 2021 na Paramount Network. Najnovšia sezóna bude obsahovať množstvo nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce zvraty a niekoľko prekvapivých momentov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších detailoch 4. sezóny Yellowstone, navštívte Outlander dátum vydania 2016 a seriál pandora 3 sezóna .

Detaily obsadenia 4. sezóny Yellowstone

Najnovšie detaily a vývoj

Yellowstone Season 4 predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej postavy s názvom Roarke Morris , ktorú hrá Josh Holloway. Roarke Morris je charizmatický obchodník, ktorý sa snaží presvedčiť Duttonovcov, aby predali svoj pozemok. Objaví sa aj niekoľko nových príbehov, ktoré sa zamerajú na rodinu Duttonovcov a ich susedov.Obsadenie štvrtej sezóny Yellowstone

V štvrtej sezóne Yellowstone sa objavia známe tváre vrátane Kevina Costnera ako Johna Duttona, Luka Grimesa ako Kayce Duttonovej, Kelly Reillyho ako Beth Duttonovej, Wesa Bentleyho ako Jamieho Duttona, Colea Hausera ako Ripa Wheelera, Kelseyho Asbillea ako Monice Duttonovej a Josha Hollowaya ako Roarkea Morrisa. . Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Jennifer Landon ako Teeter, Brecken Merrill ako Tate Dutton a Gil Birmingham ako Thomas Rainwater.

Trailer k štvrtej sezóne Yellowstone

Trailer k štvrtej sezóne Yellowstone bol zverejnený... 15. apríla 2021 publikovaný. Trailer predstavuje niektoré z nových postáv, ktoré sa objavia v štvrtej sezóne, ako aj niektoré nové príbehy, ktoré sa budú rozprávať. Trailer tiež dáva ochutnať vzrušenie a drámu, ktorá príde v štvrtej sezóne.

Záver

Yellowstone 4. sezóna sa bude vysielať 20. júna 2021 jeden 21 hodín vysielané v sieti Paramount. Štvrtá sezóna predstaví niekoľko nových postáv a príbehov, ktoré sa zamerajú na rodinu Duttonovcov a ich susedov. Trailer štvrtej série dáva ochutnať vzrušenie a drámu, ktorá príde v štvrtej sezóne.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 4. sezóna Yellowstone? Yellowstone 4. sezóna sa bude vysielať 20. júna 2021 jeden 21 hodín vysielané v sieti Paramount.
  • Koľko epizód bude mať Yellowstone 4. séria? Yellowstone Season 4 bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu.
  • Kto bude hrať v Yellowstone 4. sezóne? V štvrtej sezóne Yellowstone sa objavia známe tváre vrátane Kevina Costnera ako Johna Duttona, Luka Grimesa ako Kayce Duttonovej, Kelly Reillyho ako Beth Duttonovej, Wesa Bentleyho ako Jamieho Duttona, Colea Hausera ako Ripa Wheelera, Kelseyho Asbillea ako Monice Duttonovej a Josha Hollowaya ako Roarkea Morrisa. .

Tabuľka

séria Dátum publikácie čas
sezóna 1 20. júna 2018 21 hodín
sezóna 2 19. júna 2019 21 hodín
sezóna 3 22. júna 2020 21 hodín
sezóna 4 20. júna 2021 21 hodín

Yellowstone Season 4 predstaví niekoľko nových postáv a príbehov, ktoré sa zamerajú na rodinu Duttonovcov a ich susedov. Viac informácií o 4. sezóne Yellowstone nájdete na paramountnetwork.com a IMDb .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o dátume a čase vydania 4. sezóny Yellowstone, ako aj o najnovších detailoch a vývoji.