Nové tváre a starí priatelia v Yellowstone Season 5

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Yellowstone 5. séria obsahuje niekoľko nových tvárí a niektorých starých známych. Herecké obsadenie novej sezóny je mixom známych hercov a nových tvárí. Dej novej sezóny sa zameria na vzťahy rodiny Duttonovcov a ich nepriateľov. Zistite viac o hereckom obsadení a zápletke novej sezóny.

Yellowstone 5. sezóna privíta niekoľko nových tvárí a starých známych. Dôležitú úlohu zohrá Ryan Reynolds a jeho motocyklová zbierka Kolekcia motoriek Ryan Reynolds bude vrcholom predstavenia. K dispozícii bude aj recenzia 2. epizódy Bosch Legacy Rekapitulácia 2. epizódy Bosch Legacy dať. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú 5. sezónu.Nové obsadenie 5. sezóny Yellowstone

Obsadenie 5. sezóny v Yellowstone

Yellowstone Season 5 obsadzujú niektorí známi herci. Kevin Costner hrá Johna Duttona, patriarchu rodiny Duttonovcov. Luke Grimes hrá Kayce Dutton, syna Johna Duttona. Kelly Reilly hrá Beth Dutton, dcéru Johna Duttona. Cole Hauser hrá Rip Wheeler, najlepšiu kamarátku Kayce Dutton. Wes Bentley hrá Jamieho Duttona, syna Johna Duttona.

Zľava doprava: Kai Caster, Lainey Wilson, Lillie Kay a Dawn Olivieri.

Nové tváre v Yellowstone sezóne 5

Yellowstone Season 5 tiež predstaví niekoľko nových tvárí. Josh Holloway hrá Roarke Morris, novú postavu, ktorá bude hrať rolu v príbehu. Kelsey Asbille hrá Monica Dutton, dcéra Johna Duttona. Gil Birmingham hrá Thomas Rainwater, vodca indiánskych kmeňov. Denim Richards hrá Colbyho, novú postavu, ktorá bude hrať rolu v príbehu.Príbeh 5. sezóny Yellowstone

Dej 5. sezóny Yellowstone sa zameria na vzťahy rodiny Duttonovcov a ich nepriateľov. Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Objavia sa aj nové konflikty, ktoré urobia dej zaujímavým. Pribudnú aj nové zvraty, vďaka ktorým bude dej napínavý.

Záver

Yellowstone Season 5 predstaví niekoľko nových tvárí a niektorých starých známych. Herecké obsadenie novej sezóny je mixom známych hercov a nových tvárí. Dej novej sezóny sa zameria na vzťahy rodiny Duttonovcov a ich nepriateľov. Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Objavia sa aj nové konflikty, ktoré urobia dej zaujímavým. Pribudnú aj nové zvraty, vďaka ktorým bude dej napínavý.

FAQ

  • Kto hrá Johna Duttona v Yellowstone 5. sezóne? Kevin Costner hrá Johna Duttona, patriarchu rodiny Duttonovcov.
  • Kto hrá Roarkea Morrisa v Yellowstone 5. sezóne? Josh Holloway hrá Roarke Morris, novú postavu, ktorá bude mať úlohu v príbehu.
  • Aké nové postavy sa objavia v Yellowstone sezóne 5? Objaví sa niekoľko nových postáv vrátane Roarke Morris, Monica Dutton a Colby.

prehľad obsadenia

názov úlohu
Kevin Costner John Dutton
Luke Grimes Kayce Dutton
Kelly Reilly Beth Duttonová
Cole Hauser Rip Wheeler
Wes Bentley Jamie Dutton
Josh Holloway Roarke Morris
Kelsey Asbille Monica Duttonová
Gil Birmingham Thomas Rainwater
Denim Richards Colby

Viac informácií o Yellowstone Season 5 nájdete na nasledujúcich webových stránkach:Záver

Yellowstone Season 5 predstaví niekoľko nových tvárí a niektorých starých známych. Herecké obsadenie novej sezóny je mixom známych hercov a nových tvárí. Dej novej sezóny sa zameria na vzťahy rodiny Duttonovcov a ich nepriateľov. Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Objavia sa aj nové konflikty, ktoré urobia dej zaujímavým. Pribudnú aj nové zvraty, vďaka ktorým bude dej napínavý. Viac informácií o 5. sezóne Yellowstone nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.