Yellowstone sezóna 5 - Všetko o skutočných partneroch série!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Yellowstone 5. sezóna je tu a fanúšikovia sú nadšení. Séria má obrovský úspech a herci sa stali skutočnými hviezdami. Kto sú však skutoční partneri hercov? Zhrnuli sme všetky podrobnosti o vzťahoch hviezd.

Yellowstone 5. sezóna je tu a fanúšikovia sú nadšení! Séria sleduje rodinu Duttonovcov, ako sa vyrovnávajú s nebezpečenstvami moderného západu. Čo však skutoční partneri série? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o hercoch a ich partneroch. Zistite viac o priateľke Niki Demar tu a pozrite sa na Sydney's Sweeney Bronco tu an.Yellowstone Staffel 5

Vzťahy hercov v Yellowstone 5. sezóne

Hlavná herečka seriálu, Kelly Reilly , je od roku 2017 vydatá za herca Kylea Baughera. Obaja majú spolu dcéru. Herec Luke Grimes je s herečkou a modelkou od roku 2017 Mia Austenová ženatý. Herec Cole Hauser s herečkou je od roku 2006 Cynthia Danielová ženatý a majú tri deti. Herec Wes Bentley s herečkou je od roku 2009 Jacqui Swedbergová ženatý a majú dve deti. Herec Gil Birmingham s herečkou je od roku 2003 Heather Hays ženatý a majú dcéru.

Yellowstone Staffel 5

Podpora hereckých vzťahov v Yellowstone 5. sezóne

Herec Jefferson White je s herečkou od roku 2017 Kelsey Asbille ženatý. Herec Ian Bohen je s herečkou od roku 2017 Mackenzie Mauzy ženatý. Herec Forrie J. Smith je s herečkou od roku 2017 Karen Sillasová ženatý. Herec Denim Richards je s herečkou od roku 2017 Kelsey Chow ženatý. Herec Josh Holloway s herečkou je od roku 2004 Yessica Kumala ženatý a majú tri deti.Vzťahy hercov v Yellowstone 4. sezóne

Herec Cole Hauser s herečkou je od roku 2006 Cynthia Danielová ženatý a majú tri deti. Herec Wes Bentley s herečkou je od roku 2009 Jacqui Swedbergová ženatý a majú dve deti. Herec Gil Birmingham s herečkou je od roku 2003 Heather Hays ženatý a majú dcéru. Herec Jefferson White je s herečkou od roku 2017 Kelsey Asbille ženatý. Herec Ian Bohen je s herečkou od roku 2017 Mackenzie Mauzy ženatý.

Podpora hereckých vzťahov v Yellowstone Season 4

Herec Forrie J. Smith je s herečkou od roku 2017 Karen Sillasová ženatý. Herec Denim Richards je s herečkou od roku 2017 Kelsey Chow ženatý. Herec Josh Holloway s herečkou je od roku 2004 Yessica Kumala ženatý a majú tri deti.

Záver

Všetci herci v seriáli Yellowstone sú v oddaných vzťahoch. Hlavní a vedľajší herci sú všetci ženatí a majú deti. Séria má obrovský úspech a herci sa stali skutočnými hviezdami. Dúfame, že vzťahy hercov budú v šou naďalej silné.FAQ

  • Kto sú skutoční partneri hercov v Yellowstone 5. sezóne?
    Hlavná predstaviteľka seriálu Kelly Reilly je od roku 2017 vydatá za herca Kylea Baughera. Herec Luke Grimes je od roku 2017 ženatý s herečkou a modelkou Miou Austen. Herec Cole Hauser je od roku 2006 ženatý s herečkou Cynthiou Daniel. Herec Wes Bentley je od roku 2009 ženatý s herečkou Jacqui Swedberg. Herec Gil Birmingham je od roku 2003 ženatý s herečkou Heather Hays.
  • Kto sú skutoční partneri vedľajšieho obsadenia v Yellowstone Season 5?
    Herec Jefferson White je od roku 2017 ženatý s herečkou Kelsey Asbille. Herec Ian Bohen je od roku 2017 ženatý s herečkou Mackenzie Mauzy. Herec Forrie J. Smith je od roku 2017 ženatý s herečkou Karen Sillas. Herec Denim Richards je od roku 2017 ženatý s herečkou Kelsey Chow. Herec Josh Holloway je od roku 2004 ženatý s herečkou Yessicou Kumalou.

Tabuľka

herec Partner Byť ženatý
Kelly Reilly Kyle Baugher 2017
Luke Grimes Mia Austenová 2017
Cole Hauser Cynthia Danielová 2006
Wes Bentley Jacqui Swedbergová 2009
Gil Birmingham Heather Hays 2003

Vzťahy hercov v Yellowstone sú dôležitou súčasťou série. Dúfame, že vzťahy hercov budú v šou naďalej silné. Viac informácií o vzťahoch hercov v seriáli nájdete na IMDb a TV sprievodca .