Dátum vydania 5. sezóny Yellowstone: november 2021

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone sa dostane na obrazovky v novembri 2021. Séria vysielaná na Paramount Network má veľkú sledovanosť, ktorá sa teší na novú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania 5. sezóny Yellowstone.

Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone bude mať premiéru v novembri 2021. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na ďalší rok vzrušenia a drámy. Počas čakania na novú sezónu sa môžeme tešiť na Peaky Blinders Season 6, ktorej vydanie sa očakáva vo februári 2021. Valentín Peaky Blinder keď nádej volá .Dátum vydania 5. sezóny Yellowstone

Obsah

 • Informácie o pozadí 5. sezóny Yellowstone
 • Dátum vydania 5. sezóny Yellowstone
 • Čo môžeme očakávať v sezóne 5?
 • Záver
 • často kladené otázky

Informácie o pozadí 5. sezóny Yellowstone

Yellowstone je americký westernový dramatický televízny seriál, ktorý vytvorili Taylor Sheridan a John Linson. Séria sa vysiela na Paramount Network od 20. júna 2018. Séria sa točí okolo rodiny Duttonovcov, ktorá vlastní veľký ranč v Montane. Séria zožala obrovský úspech a má veľkú sledovanosť. 4. séria bola odvysielaná 22. júna 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 5. sériu.

Obsadenie Yellowstone 5. sezóna

Dátum vydania 5. sezóny Yellowstone

More Paramount Network Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone sa dostane na obrazovky v novembri 2021. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.Čo môžeme očakávať v sezóne 5?

Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Duttonovcov. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení. Očakáva sa tiež, že 5. sezóna predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh.

Záver

Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone sa dostane na obrazovky v novembri 2021. Séria má veľkú sledovanosť, ktorá sa teší na novú sezónu. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde Yellowstone 5. séria?
  Očakáva sa, že 5. sezóna Yellowstone sa dostane na obrazovky v novembri 2021.
 • Budú v 5. sezóne nové postavy?
  Áno, očakáva sa, že 5. sezóna predstaví nejaké nové postavy, ktoré obohatia príbeh.
 • Kde sa bude vysielať 5. séria Yellowstone?
  Yellowstone 5. séria sa vysiela na Paramount Network.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 20. júna 2018
2 19. júna 2019
3 22. júna 2020
4 22. júna 2020
5 november 2021

V tomto článku sme hovorili o dátume vydania 5. sezóny Yellowstone. Očakáva sa, že 5. séria sa dostane na obrazovky v novembri 2021. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.