Yolanda Hadid otriasla Gigi Hadid a Zaynovým novorodencom

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Yolanda Hadid, matka Gigi a Belly Hadid, vážila Gigi Hadid a Zaynovo novorodené dieťa. Fanúšikovia sú z príchodu nového bábätka nadšení a nadšení. Prečítajte si viac o podrobnostiach a reakciách fanúšikov.

Yolanda Hadid odvážila Gigi Hadid a Zaynovo novorodené dieťa. Obaja sa tešia z toho, že môžu na svet privítať svoje bábätko. Je to úžasný moment pre rodinu a priateľov. Je to ďalší míľnik v rodine Hadidovcov. Search party povolanie 2019 a ncis sezóna 19 biskup sú niektoré zo vzrušujúcich vecí, ktoré sa dejú v rodine Hadidovcov.Gigi Hadid a Zayn Malik

Gigi Hadid a Zayn Malik vítajú svoje nové bábätko

Gigi Hadid a Zayn Malik privítali svoje prvé spoločné bábätko v stredu 23. septembra 2020. Yolanda Hadid, matka Gigi a Belly Hadid, odvážila novorodenca a fanúšikovia sú nadšení. Yolanda zverejnila fotku nového bábätka na Instagrame a fanúšikovia sú nad mesiacom.

Gigi Hadid a Zayn Malik

Reakcie fanúšikov

Fanúšikovia sú nadšení a gratulujú Gigi a Zaynovi k narodeniu bábätka. Mnoho fanúšikov komentovalo a gratulovalo na Instagrame a Twitteri. Niektorí fanúšikovia si nové bábätko dokonca odfotili a zverejnili na Instagrame. Mnoho fanúšikov má obrovskú radosť a praje novému bábätku všetko najlepšie.Gigi Hadid a Zayn Malik hovoria o narodení ich dieťaťa

Gigi Hadid a Zayn Malik sa na Instagrame otvorili o narodení ich bábätka. Zverejnili fotografiu nového dieťaťa a napísali: 'Naše dieťa je tu, sme nad mesiacom a sme vďační.' Napísali tiež, že sa tešia na spoločné cestovanie s bábätkom. Mnoho fanúšikov im blahoželalo a prialo všetko najlepšie.

Yolanda Hadid komentuje narodenie bábätka

Yolanda Hadid sa k narodeniu bábätka vyjadrila na Instagrame. Zverejnila fotografiu nového bábätka a napísala: „Vitajte na svete, moje zlaté vnúča. Som taká hrdá na svoje deti Gigi a Zayna.“ Napísala tiež, že sa teší na spoločnú cestu s novým bábätkom. Mnoho fanúšikov jej blahoželalo a prialo všetko najlepšie.

Gigi Hadid a Zayn Malik zdieľajú podrobnosti o svojom dieťati

Gigi Hadid a Zayn Malik zdieľali podrobnosti o svojom dieťati. Napísali ste, že vaše dieťa je zdravé dievčatko. Napísali tiež, že sa tešia na spoločné cestovanie s bábätkom. Mnoho fanúšikov im blahoželalo a prialo všetko najlepšie.Záver

Yolanda Hadid, matka Gigi a Belly Hadid, vážila Gigi Hadid a Zaynovo novorodené dieťa. Fanúšikovia sú z príchodu nového bábätka nadšení a nadšení. Gigi Hadid a Zayn Malik zdieľali podrobnosti o svojom dieťati a otvorili sa o narodení ich dieťaťa na Instagrame. K narodeniu bábätka sa na Instagrame vyjadrila aj Yolanda Hadid. Mnoho fanúšikov im blahoželalo a prialo všetko najlepšie.

Pozrite si často kladené otázky

  • Kto vážil novorodenca Gigi Hadid a Zayna?
    Yolanda Hadid, matka Gigi a Bella Hadid, novorodenca odvážila.
  • Kedy sa dieťa narodilo?
    Bábätko sa narodilo v stredu 23.9.2020.
  • Akého pohlavia je dieťa?
    Gigi Hadid a Zayn Malik povedali, že ich dieťa je zdravé dievčatko.

Tabuľka

názov narodeniny rod
Gigi Hadid a Zaynovo dieťa 23. septembra 2020 Dievča

Viac informácií o tejto téme nájdete na Instagram a Twitter .