You Season 3: aktualizácie dátumu vydania, postavy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

3. séria hry 'You' sa čoskoro objaví a fanúšikovia sa tešia na aktualizácie dátumu vydania, postáv a ďalších. Tretia séria vyjde na Netflixe 10. decembra 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv, vrátane Love Quinn v podaní Victorie Pedretti a Forty Quinn v podaní Jamesa Scullyho. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na niekoľko nových zvratov, ktoré posunú dej dopredu. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania iných populárnych sérií, môžete Dátum vydania dbs manga 66 a Dátum vydania 4. epizódy Loki vyhliadka.

ObsahSéria You je od Netflixu jednou z najobľúbenejších a najdiskutovanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu, ktorá sľubuje veľa nových postáv a vzrušujúcu zápletku. V tomto článku

Jej obsadenie pre sezónu 3

Obsah

 • dátum vydania
 • postavy
 • Zápletka
 • Trailer
 • FAQ

dátum vydania

Očakáva sa, že tretia séria You bude vydaná na Netflixe na jar 2021. Hoci zatiaľ nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že séria dorazí na Netflix v apríli 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavý a nečakaný dej.

vaša sezóna 3

postavy

Tretia séria You predstaví veľa nových postáv. Hlavnú postavu Joea Goldberga stvárnil Penn Badgley. Medzi nové postavy patria Love Quinn (Victoria Pedretti), Forty Quinn (James Scully), Will Bettelheim (Robin Lord Taylor) a Dottie (Marielle Scott).Zápletka

Dej tretej sezóny You sa zameria na Joea Goldberga a jeho novú lásku Love Quinn. Joe sa pokúsi nechať svoju minulosť za sebou a začať nový život v Los Angeles. Jeho minulosť ho však dobehne a bude sa musieť vysporiadať so svojimi démonmi.

Trailer

Trailer na You sezónu 3 ešte nebol zverejnený. Po zverejnení traileru sa fanúšikovia dozvedia viac o zápletke a nových postavách. Dovtedy budú musieť fanúšikovia trpezlivo čakať.

FAQ

 • Kedy vydáte 3. sezónu?
  Očakáva sa, že tretia séria You bude vydaná na Netflixe na jar 2021. Hoci zatiaľ nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že séria dorazí na Netflix v apríli 2021.
 • Kto hrá Joea Goldberga v 3. sezóne You?
  Joea Goldberga hrá Penn Badgley v tretej sezóne You.
 • Aké nové postavy sa predstavia v tretej sezóne You?
  Nové postavy v You Season 3 zahŕňajú Love Quinn (Victoria Pedretti), Forty Quinn (James Scully), Will Bettelheim (Robin Lord Taylor) a Dottie (Marielle Scott).

Záver

Fanúšikovia série Netflix V tretej sezóne sa môžete tešiť na vzrušujúcu a nečakanú zápletku. Očakáva sa, že tretia séria bude vydaná na Netflixe na jar 2021. Medzi nové postavy patria Love Quinn, Forty Quinn, Will Bettelheim a Dottie. Trailer na tretiu sezónu ešte nebol zverejnený. Viac informácií o You Season 3 nájdete na Netflix a IMDb .