Vaša sezóna 4: bola webová séria obnovená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Seriál You od Netflixu je jedným z najpopulárnejších webových seriálov posledných rokov. Mnoho fanúšikov sa pýta, či bola séria obnovená a či bude aj štvrtá sezóna. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie informácie o štvrtej sezóne série a zistíme, či je obnovená.vaša sezóna 4

čo si ty

You je americká webová séria založená na rovnomennom románe od Caroline Kepnes. Séria bola produkovaná Gregom Berlantim a Sera Gamble a prvýkrát vydaná na Netflixe v septembri 2018. Séria sa točí okolo Joea Goldberga, kníhkupca, ktorý sa zamiluje do mladej ženy menom Beck. Joe je však stalker a snaží sa Becka ovládať a manipulovať s ním.

Štvrtá sezóna webovej série „You“ bola obnovená a očakáva sa, že bude vydaná na Netflixe v roku 2021. Sériu produkovali Greg Berlanti a Sera Gamble a je založená na románe Caroline Kepnes. Štvrtá séria bude rozprávať nový príbeh zameraný na cestu Joea Goldberga (hrá ho Penn Badgley), aby pochopil svoju minulosť a vytvoril svoju budúcnosť. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Joeovi. Okrem 'You' bola potvrdená aj sezóna 2 'Peacemaker' Jamesa Gunna a očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Okrem toho sa Henry Cavill objaví vo štvrtej sezóne 'Avatar'. Dátum vydania 2. sezóny Peacemaker , Henry Cavill-Avatar .

vaša sezóna 4

Bola You Season 4 obnovená?

Áno, štvrtá séria You bola obnovená v januári 2021. Nové epizódy budú zverejnené na Netflixe. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v apríli 2021 a očakáva sa, že sa skončí v lete 2021.Kto je vo You Season 4?

Vo štvrtej sezóne You hrajú Penn Badgley ako Joe Goldberg, Victoria Pedretti ako Love Quinn, Jenna Ortega ako Ellie Alves, James Scully ako Forty Quinn, Carmela Zumbado ako Delilah Alves, Chris D'Elia ako Henderson a Ambyr Childers ako Candace Stone.

Kedy vyjde You Season 4 na Netflixe?

Očakáva sa, že štvrtá séria You bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021. Do vydania nových epizód však bude ešte pár mesiacov.

Čo sa stane vo You Season 4?

Štvrtá séria You sa zameria na Joea a lásku, ktorí sa snažia žiť normálny život. K Joeovi a Love sa na ich ceste pridajú aj nové postavy. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia.Záver

Štvrtá séria You bola obnovená a očakáva sa, že vyjde na Netflixe na jeseň 2021. Nové epizódy sa zamerajú na Joe a Love, ktorí sa snažia žiť normálny život. K Joeovi a Love sa na ich ceste pridajú aj nové postavy. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy!

FAQ

  • Bola You Season 4 obnovená? Áno, štvrtá séria You bola obnovená v januári 2021.
  • Kto je vo You Season 4? Vo štvrtej sezóne You hrajú Penn Badgley ako Joe Goldberg, Victoria Pedretti ako Love Quinn, Jenna Ortega ako Ellie Alves, James Scully ako Forty Quinn, Carmela Zumbado ako Delilah Alves, Chris D'Elia ako Henderson a Ambyr Childers ako Candace Stone.
  • Kedy vyjde You Season 4 na Netflixe? Očakáva sa, že štvrtá séria You bude vydaná na Netflixe na jeseň 2021.
  • Čo sa stane vo You Season 4? Štvrtá séria You sa zameria na Joea a lásku, ktorí sa snažia žiť normálny život. K Joeovi a Love sa na ich ceste pridajú aj nové postavy.

Tabuľka

séria Obnovené? zverejnenie
1 A september 2018
2 A decembra 2019
3 A januára 2021
4 A jeseň 2021

V tomto článku sme sa pozreli na najnovšie informácie o štvrtej sezóne série You a zistili sme, či bola obnovená. Dostali sme tiež všetky podrobnosti o nových epizódach a ďalšie. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové epizódy!