Aktualizácia dátumu vydania You Season 4 a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Vaša štvrtá séria je na ceste a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Zhrnuli sme všetky podrobnosti vrátane dátumu vydania, obsadenia a príbehu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o štvrtej sezóne You.vaša sezóna 4

Dátum publikácie

Očakáva sa, že štvrtá séria You dorazí na Netflix v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021. Po zverejnení presného termínu vás budeme informovať.

Štvrtá séria 'You' príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo ich čaká. Už vieme, že 4. séria vyjde na Netflixe 8. decembra 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a niekoľko prekvapivých zvratov. Vieme tiež, že v štvrtej sezóne sa objavia nové tváre, vrátane Victorie Pedretti ako Love Quinn, Jenny Ortega ako Ellie Alves a Scotta Speedmana ako Matthewa. Tešíme sa, čo nové postavy prinesú do série. Ak chcete vedieť o dátumoch vydania iných populárnych relácií, ako sú 'Hightown' a 'Surviving Summer', môžete Hightown dátum vydania 2 sezóny a prežívajúca letná televízna šou vyhliadka.

vaša sezóna 4

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie štvrtej série You bude rovnaké ako v predchádzajúcich sériách. Penn Badgley bude hrať Joea Goldberga, Victoria Pedretti bude hrať Love Quinn, Jenna Ortega bude hrať Ellie Alves a James Scully bude hrať Forty Quinn. Pribudnú aj nejaké nové postavy, no podrobnosti o nich zatiaľ nie sú známe.dejová línia

Očakáva sa, že štvrtá sezóna príbehu You bude pokračovať tam, kde tretia sezóna skončila. Joe a Love sa presťahujú do Los Angeles, kde sa pokúsia začať nový život. K Joeovi a Love sa na ich ceste pridajú aj nové postavy. Bude aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikov prekvapia.

Nové postavy

Vo štvrtej sérii You bude niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv bude Joeov starý priateľ, ktorý mu pomôže usadiť sa v Los Angeles. K Joeovi a Love sa na ich ceste pridajú aj nejaké nové milostné záujmy. K dispozícii budú aj noví antagonisti, ktorí budú vyzývať Joea a Love na ich ceste.

Záver

Očakáva sa, že štvrtá séria You dorazí na Netflix v roku 2021. Bude predstavovať rovnaké obsadenie, no na ich ceste sa k Joeovi a Love pripojí aj niekoľko nových postáv. Očakáva sa, že dej bude pokračovať tam, kde sezóna 3 skončila. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie podrobnosti.FAQ

  • Otázka: Kedy vydáš 4. sériu?
    A: Očakáva sa, že štvrtá séria You dorazí na Netflix v roku 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať vo You sérii 4?
    A: Očakáva sa, že obsadenie štvrtej série You bude rovnaké ako v predchádzajúcich sériách. Penn Badgley bude hrať Joea Goldberga, Victoria Pedretti bude hrať Love Quinn, Jenna Ortega bude hrať Ellie Alves a James Scully bude hrať Forty Quinn.
  • Otázka: Aký bude dej štvrtej série You?
    A: Očakáva sa, že štvrtá sezóna príbehu You bude pokračovať tam, kde tretia sezóna skončila. Joe a Love sa presťahujú do Los Angeles, kde sa pokúsia začať nový život.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 9. september 2018
sezóna 2 26. decembra 2019
sezóna 3 21. januára 2021
sezóna 4 Pravdepodobne 2021

Zatiaľ nie je známe, kedy vyjde štvrtá séria You, ale budeme vás informovať, keď budú odhalené ďalšie podrobnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o predchádzajúcich sezónach, čítajte ďalej tu alebo tu po.