Young Royals sezóna 2: kedy to príde a všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Young Royals si vybudoval veľkú sledovanosť a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete všetko o druhej sezóne série Netflix Young Royals vrátane dátumov vydania, zápletky a obsadenia. nedefinovanéYoung Royals Staffel 2

Obsah

 • dátumy vydania
 • Zápletka
 • povolanie
 • FAQ

dátumy vydania

Druhá sezóna Young Royals Očakáva sa, že vyjde na Netflix v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne séria vyjde, no očakáva sa, že vyjde v júni alebo júli 2021.

Young Royals Staffel 2

Zápletka

Druhá sezóna Young Royals bude pokračovať v príbehu princeznej Eleanor a jej priateľov. V prvej sezóne bola Eleanor uvedená do sveta intríg, tajomstiev a nebezpečenstva. V druhej sezóne sa pokúsi nájsť cestu týmto svetom a ochrániť svojich priateľov. Očakáva sa tiež, že druhá sezóna odhalí viac o minulosti Eleanor a jej rodiny.

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Young Royals Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Eleanor hrá Alexandra Park, Jaspera Tom Austen, Roberta Max Brown, Helenu Elizabeth Hurley a Cyrus Jake Maskall. Očakáva sa tiež, že v druhej sezóne budú predstavené niektoré nové postavy.FAQ

 • Kedy vyjde 2. sezóna Young Royals?
  Druhá sezóna Young Royals Očakáva sa, že vyjde na Netflix v lete 2021.
 • Kto hrá Eleanor v Young Royals?
  Eleanor hrá Alexandra Park.
 • Budú v 2. sezóne Young Royals nové postavy?
  Očakáva sa, že niektoré nové postavy budú predstavené v druhej sezóne.

Tabuľka

názov úlohu
Alexandra Park Eleanor
Tom Austen Jasper
Max Brown Robert
Elizabeth Hurley Helena
Jake Maskall Cyrus

Druhá sezóna Young Royals sľubuje, že bude vzrušujúcim a zábavným pokračovaním prvej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na viac intríg, tajomstiev a nebezpečenstva, keď séria dorazí na Netflix v lete 2021. Viac informácií o druhej sezóne Young Royals pozri ďalej Netflix a IMDb .

Záver

Druhá sezóna Young Royals Očakáva sa, že vyjde na Netflix v lete 2021. Dej bude pokračovať v príbehu princeznej Eleanor a jej priateľov a očakáva sa predstavenie niektorých nových postáv. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na viac intríg, tajomstiev a nebezpečenstva, keď séria dorazí na Netflix v lete 2021.