Young Sheldon sezóna 4: dátum vydania a možnosti streamovania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude mať čoskoro premiéru na CBS. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú dátum vydania a možnosti streamovania. V tomto článku sa pozrieme na detaily štvrtej sezóny Mladý Sheldon a zostavte zoznam často kladených otázok týkajúcich sa tejto témy.Denná výskumná činnosť

Young Sheldon dátum vydania sezóny 4

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude mať premiéru vo štvrtok 3. júna 2021 na CBS. Séria sa vysiela každý štvrtok o 20:00. Štvrtá séria bude pozostávať z 22 epizód.

Štvrtá séria Young Sheldona bude mať premiéru na CBS 24. novembra 2020. Fanúšikovia môžu tiež streamovať nové epizódy cez CBS All Access. Nové epizódy budú dostupné aj na Netflixe, no nie okamžite. Fanúšikovia môžu tiež streamovať predchádzajúce sezóny na Netflixe. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji vo svete zábavy, čítajte ďalej Dátum vydania dbs manga 66 a Nová veľkosť súboru Pokémon snap .

Mladý Sheldon Staffel 4

Možnosti streamovania 4. sezóny mladého Sheldona

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon budú dostupné na rôznych streamovacích platformách. Fanúšikovia môžu streamovať epizódy na CBS All Access, Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+. Epizódy budú dostupné aj na oficiálnej stránke CBS.Obsadenie mladého Sheldona 4. sezóny

Základné informácie o Youngovi Sheldonovi

Mladý Sheldon je americký sitcom, ktorý vytvorili Chuck Lorre a Steven Molaro. Séria je spin-off série Teória veľkého tresku a je o detstve postavy Sheldona Coopera. Sériu hrajú Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord a Annie Potts.

Časté otázky o 4. sezóne mladého Sheldona

  • Kedy bude mať Young Sheldon premiéru 4. série? Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude mať premiéru vo štvrtok 3. júna 2021 na CBS.
  • Kde môžem streamovať 4. epizódu série Young Sheldon? Epizódy štvrtej sezóny Mladý Sheldon možno streamovať na CBS All Access, Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.
  • Kto hrá vo filme Young Sheldon? Hlavná úloha v Mladý Sheldon hrá Iain Armitage.

Zhrnutie

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude mať premiéru vo štvrtok 3. júna 2021 na CBS. Fanúšikovia môžu streamovať epizódy na CBS All Access, Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+. Sériu hrajú Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan, Raegan Revord a Annie Potts. Zostavili sme aj zoznam často kladených otázok týkajúcich sa tejto témy.

Tabuľka možností streamovania 4. sezóny mladého Sheldona

Streamovacia platforma Dostupnosť
CBS All Access Prístupný
Hulu Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný
Apple TV+ Prístupný

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude mať čoskoro premiéru na CBS. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú dátum vydania a možnosti streamovania. Máme podrobnosti o štvrtej sezóne Mladý Sheldon pozrel a zostavil zoznam často kladených otázok na túto tému. Fanúšikovia môžu streamovať epizódy na CBS All Access, Hulu, Amazon Prime Video a Apple TV+.