Mladý Sheldon 4. séria: Sledujte, streamujte a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových dobrodružstvách deväťročného Sheldona Coopera. V tomto článku sa dozviete, ako získať štvrtú sezónu Mladý Sheldon môžete sledovať a streamovať online a navyše všetko, čo potrebujete vedieť o nových epizódach a obsadení.Denná výskumná činnosť

Ako sledovať a streamovať 4. sezónu mladého Sheldona?

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon je k dispozícii na rôznych streamovacích platformách. Fanúšikovia môžu sledovať a streamovať nové epizódy na CBS All Access. Platforma ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožní sledovať prvých desať epizód štvrtej sezóny zadarmo. Môžete tiež sledovať a streamovať 4. sezónu na Amazon Prime Video, iTunes a Google Play.

Young Sheldon Season 4 je teraz k dispozícii! Sledujte a streamujte nové epizódy a zistite viac o šou. Mladý Sheldon je ocenená situačná komédia, ktorá rozpráva príbeh deväťročného Sheldona Coopera vyrastajúceho v malom meste v Texase. Séria je pokračovaním úspešného sitcomu Teória veľkého tresku a produkoval ju Jim Parsons. Ak sa chcete dozvedieť viac o relácii, môžete sledovať, streamovať a dozvedieť sa viac o nových epizódach. Okrem toho môžete aj vy Pristáť navždy po sezóne 2 a Špičková kórejská dráma vyhliadka.

Mladý Sheldon Staffel 4

Kedy sa budú vysielať nové epizódy?

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon bude vysielať vo štvrtok 23. septembra 2021 na CBS. Nové epizódy sa vysielajú každý štvrtok o 20:00. Štvrtá séria bude mať celkovo 22 epizód.Kto hrá v 4. sérii Young Sheldona?

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon hrá Iain Armitage ako Sheldon Cooper, Zoe Perry ako Mary Cooper, Lance Barber ako George Cooper Sr., Montana Jordan ako George Cooper Jr., Raegan Revord ako Missy Cooper a Annie Potts ako Meemaw. Vystúpia aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane Wila Wheatona ako profesora Protona, Briana Stepanka ako pastora Jeffa a Wallace Shawna ako Dr. sturgis

Existuje trailer na Young Sheldon sezónu 4?

Áno, je tu trailer na štvrtú sezónu Mladý Sheldon . Trailer bol vydaný 8. septembra 2021 a ponúka ochutnávku nových dobrodružstiev Sheldona a jeho rodiny. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBS a na YouTube.

Aká je zápletka štvrtej série Young Sheldona?

Vo štvrtej sezóne r Mladý Sheldon Sheldon sa pokúsi napraviť svoj vzťah s otcom, keď sa pripravuje na prvý ročník strednej školy. Pokúsi sa tiež napraviť svoj vzťah so svojou sestrou Missy a zároveň sa prispôsobiť svojmu novému stredoškolskému prostrediu. Štvrtá séria tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane Sheldonovho nového priateľa, nového učiteľa a nového suseda.Záver

Štvrtá sezóna Mladý Sheldon sľubuje niekoľko vzrušujúcich dobrodružstiev pre Sheldona a jeho rodinu. Fanúšikovia môžu sledovať a streamovať nové epizódy na CBS All Access, Amazon Prime Video, iTunes a Google Play. Štvrtá séria sa bude vysielať 23. septembra 2021 na CBS. K dispozícii je aj trailer, ktorý si môžete pozrieť na oficiálnej stránke CBS a na YouTube.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 4. séria Young Sheldona?
    A: Štvrtá séria Young Sheldona sa bude vysielať vo štvrtok 23. septembra 2021 na CBS.
  • Otázka: Kde sledovať a streamovať 4. sezónu Young Sheldona?
    A: Young Sheldon Season 4 je k dispozícii na CBS All Access, Amazon Prime Video, iTunes a Google Play.
  • Otázka: Existuje trailer na Young Sheldon sezónu 4?
    A: Áno, na oficiálnej webovej stránke CBS a na YouTube je k dispozícii upútavka na 4. sezónu Young Sheldona.

Episodenliste

epizóda titul dátum vysielania
1 Nový začiatok 23. septembra 2021
2 Nový priateľ 30. septembra 2021
3 Nový učiteľ 7. október 2021
4 Nový sused 14. október 2021
5 Nové dobrodružstvo 21. októbra 2021
6 Nový deň 28. októbra 2021

Ak sa chcete dozvedieť viac o štvrtej sezóne Mladý Sheldon učiť sa, navštívte oficiálna stránka CBS alebo sa pozrite na Upútavky na YouTube an.