Mladý Sheldon 6. sezóna: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

6. séria Young Sheldona je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Táto séria, založená na oceňovanom sitcome The Big Bang Theory, rozpráva príbeh mladého Sheldona Coopera, ktorý sa snaží navigovať svetom. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o Young Sheldon Season 6, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.Mladý Sheldon 6. sezóna

Young Sheldon dátum vydania sezóny 6

Očakáva sa, že 6. sezóna Young Sheldona bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Presný dátum premiéry ešte nie je známy, no hneď ako bude dostupný, vás budeme aktualizovať. nedefinované

Mladý Sheldon 6. sezóna

Obsadenie mladého Sheldona 6. sezóny

Young Sheldon Season 6 bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. V hlavnej úlohe sa predstaví Iain Armitage ako Sheldon Cooper, po ňom Zoe Perry ako Mary Cooper, Lance Barber ako George Cooper Sr., Montana Jordan ako George Cooper Jr., Raegan Revord ako Missy Cooper a Annie Potts ako Meemaw. Chýbať nebude ani hosťovanie Jima Parsonsa ako dospelého Sheldona.

Príbeh 6. sezóny mladého Sheldona

Mladý Sheldon 6. sezóna bude pokračovať v príbehu Sheldona Coopera a jeho rodiny. V poslednej sezóne Sheldon dokončil svoj prvý ročník strednej školy a je pripravený vstúpiť do 10. ročníka. Môžeme očakávať, že 6. séria predstaví výzvy a dobrodružstvá, ktoré Sheldon zažíva, keď prechádza strednou školou.Trailer na 6. sezónu mladého Sheldona

Trailer Young Sheldon na 6. sezónu ešte nie je k dispozícii, ale hneď, ako bude k dispozícii, vás budeme aktualizovať.

Časté otázky pre mladého Sheldona 6. sezóny

  • Kedy bude mať Young Sheldon premiéru 6. série? Očakáva sa, že 6. sezóna Young Sheldona bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 6. sérii Young Sheldona? Mladý Sheldon 6. sezóna bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny vrátane Iaina Armitagea ako Sheldona Coopera, Zoe Perry ako Mary Cooper, Lance Barbera ako George Coopera st., Montana Jordana ako George Coopera Jr., Raegana Revorda ako Missy Cooper a Annie Potts ako Meemaw.
  • Čo sa stane v 6. sérii Young Sheldona? Mladý Sheldon 6. sezóna bude pokračovať v príbehu Sheldona Coopera a jeho rodiny. Môžeme očakávať, že 6. séria predstaví výzvy a dobrodružstvá, ktoré Sheldon zažíva, keď prechádza strednou školou.

Záver

Očakáva sa, že 6. sezóna Young Sheldona bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Séria bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny, vrátane Iaina Armitagea ako Sheldona Coopera, Zoe Perry ako Mary Cooperovej, Lancea Barbera ako Georgea Coopera st., Montana Jordana ako George Coopera Jr., Raegana Revorda ako Missy Cooper a Annie Potts ako meemaw Sezóna 6 bude pokračovať v príbehu Sheldona Coopera a jeho rodiny a predstaví výzvy a dobrodružstvá, s ktorými sa Sheldon stretáva počas svojej strednej školy. Trailer na 6. sériu ešte nie je k dispozícii, ale hneď, ako bude k dispozícii, vás budeme aktualizovať. Tu môžete sa dozvedieť viac o sérii a tu môžete si pozrieť hodnotenia série IMDb.