Young Sheldon Sezóna 6: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Young Sheldon Season 6 bude mať premiéru čoskoro na CBS. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sériu komédie a rodinnej drámy. Zhrnuli sme všetky novinky a dátumy vydania 6. sezóny Young Sheldona.

Očakáva sa, že šiesta sezóna mladého Sheldona bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Obsadenie šiestej sezóny bude zahŕňať rovnakých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí, ktoré sa objavia v šiestej sezóne.Young Sheldon sezóna 6 bude tiež obsahovať niektoré zaujímavé novinky a vývoj. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových príbehov a zvratov, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia. Objaví sa aj niekoľko hosťujúcich celebrít, vďaka ktorým bude séria ešte zaujímavejšia.

Young Sheldon sezóna 6 bude tiež obsahovať niektoré zaujímavé novinky a vývoj. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových príbehov a zvratov, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia. Chýbať nebudú ani nejaké hosťovačky celebrít, ako napr Obsadenie 7. sezóny Workin Moms a Celebrity Maternity Line , vďaka čomu bude séria ešte zaujímavejšia.

Obsah6. sezóna mladého Sheldona práve prebieha a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 6. sezóny Young Sheldon a novinkách.

Mladý Sheldon 6. sezóna

Obsah

 • Young Sheldon dátum vydania sezóny 6
 • Novinky 6. sezóny pre mladého Sheldona
 • Často kladené otázky o 6. sezóne mladého Sheldona

Young Sheldon dátum vydania sezóny 6

Očakáva sa, že šiesta séria Young Sheldona bude mať premiéru na CBS v novembri 2021. Prvá epizóda šiestej série sa bude vysielať 4. novembra 2021. Šiesta séria bude mať celkovo 18 epizód.

Mladý Sheldon 6. sezóna

Novinky 6. sezóny pre mladého Sheldona

6. sezóna mladého Sheldona bude mať niekoľko zaujímavých noviniek. Napríklad, sezóna 6 predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového učiteľa, nového priateľa pre Sheldona a nového suseda. 6. séria bude tiež obsahovať niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré sa zamerajú na Sheldonov vzťah s jeho rodinou a priateľmi.Často kladené otázky o 6. sezóne mladého Sheldona

 • Kedy bude mať Young Sheldon premiéru 6. série?
  Očakáva sa, že šiesta séria Young Sheldona bude mať premiéru na CBS v novembri 2021.
 • Koľko epizód bude mať Young Sheldon 6. séria?
  Šiesta séria bude mať celkovo 18 epizód.
 • Predstaví 6. séria Young Sheldona nové postavy?
  Áno, 6. sezóna predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového učiteľa, nového priateľa pre Sheldona a nového suseda.

Záver

Očakáva sa, že šiesta séria Young Sheldona bude mať premiéru na CBS v novembri 2021. Prvá epizóda šiestej série sa bude vysielať 4. novembra 2021. Šiesta séria bude mať celkovo 18 epizód a predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového učiteľa, nového priateľa pre Sheldona a nového suseda. Tešíme sa na nové epizódy a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových príbehoch. Viac informácií o 6. sezóne Young Sheldona nájdete na CBS a IMDb .