Už o niekoľko dní sa v x-bionic® sphere predstavia na medzinárodnom turnaji Darts Slovak Open najväčšie hviezdy organizácie BDO. Pre všetkých nedočkavcov je tu skvelá správa, deň pred začiatkom turnaja sa v dejisku podujatia uskutoční exhibícia, na ktorej si môžete zahrať aj VY.

Vo štvrtok 21. februára sa v priestoroch x-bionic® sphere odohrá exhibícia za účasti štyroch hviezd organizácie BDO. Tešiť sa môžete na Lorraine a Deana Winstanley, Tonyho Martina a Anastasiu Dobromyslovu.

Lorraine Winstanley dosiahla začiatkom roka životný úspech, keď sa v Lakeside prepracovala až do finále majstrovstiev sveta, v ňom však podľahla Japonke Mikuru Suzuki. Jej manžel Dean patril dlhé roky k hviezdam PDC a na svojom konte má aj televízne 9-šípkové zatvorenie.

Anastasia Dobromyslova je jedným z najväčších mien BDO. Je trojnásobnou majsterkou sveta z Lakeside a dvakrát sa dokonca predstavila aj na PDC World Darts Championship. Jej manžel Tony Martin je zasa hráčom s obrovskými skúsenosťami naprieč oboma organizáciami.

Štvorica hviezd bude vo štvrťfinále exhibičného turnaja nedočkavo čakať na svojich súperov. Tí vzídu z kvalifikačného turnaja, ktorého sa môžete zúčastniť aj VY.

Kvalifikačný turnaj je určený pre všetkých záujemcov, ktorí by si chceli vyskúšať „venue“ Darts Slovak Open už deň pred začiatkom oficiálneho turnaja a zároveň si túžia zahrať s poprednými hráčmi BDO.

V tento deň si svoj stan v Šamoríne rozloží aj Novozámocká šípkarská liga, ktorej hráči tu odohrajú jedno zo svojich pravidelných kôl. Jej víťaz zároveň doplní postupujúcich z kvalifikácie a uzatvorí štvrťfinálovú osmičku.

Neváhajte a príďte sa zabaviť. Registračný poplatok do turnaja je 5 € a výťažok z turnaja poputuje na dobročinné účely. Pre najúspešnejších hráčov sú pripravené aj zaujímavé ceny. Vstup pre divákov je podobne ako počas turnajového víkendu ZADARMO.

Všetkých Vás do x-bionic® sphere srdečne pozývame.

Exhibícia Darts Slovak Open 

Dátum: 21.2.2019
Miesto: x-bionic® sphere, Dubová ulica 33, 931 01 Šamorín
Registrácia: 18:00 – 18:45
Začiatok turnaja: 19:00
Štartovné: 5 € (platí sa priamo na mieste)
Účastníci: Dean Winstanley, Lorraine Winstanley, Anastasia Dobromyslova, Tony Martin + najúspešnejší hráči kvalifikačného turnaja.

Foto: twitter.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.